قالیشویی ونک تهران 💦 ☎️ 22000422☎️

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
262 بازدید

تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471

شماره های تماس ما در محدوده ونک ، روی شماره فشار دهید.


فرش ها گنجینه های زیبای خانه ما هستند و یافتن یک قالیشویی معتبر و مجهز برای شستشوی آنها از اهمیت خاصی برخوردار است. در حال حاضر در هر منطقه و محله ای چندین مرکز و دفتر قالیشویی به وجود آمده که هر یک با تبلیغات فراوان قصد جذب مشتریان به سمت خود را دارند. در اینجا با ذکر برخی ویژگی ها سعی می کنیم بهترین قالیشویی ونک را که برای استفاده اهالی این منطقه مهم است معرفی کنیم. قیمت پایین، نشانه پیدا کردن بهترین قالیشویی ونک نیست!

بهترین قالیشویی ونک قالیشویی است که در ازای ارائه خدمات با کیفیت عالی، مناسب ترین قیمت را از مشتری دریافت کند؛ برخی افراد تصور می کنند که به هنگام یافتن یک قالیشویی با قیمت پایین بهترین قالیشویی را پیدا کرده اند در حالی که علاوه بر قیمت بایستی فاکتورهای مهم دیگری را نیز در نظر گرفت و سپس تصمیم گیری کرد.

نحوه شستشوی فرش ماشینی بایستی متفاوت با شستشوی فرش دستباف باشد.در بهترین قالیشویی ونک بایستی هر فرش متناسب با جنس و نوع بافت خود شسته شود. مسلما فرش دستباف به دلیل نوع الیاف خاص خود امکان رنگ پس دهی دارد و نباید آن را به شیوه ای که در مورد شستشوی فرش ماشینی عمل می شود، شست.

مرتبط : بهترین خدمات قالیشویی در شمال تهران

علاوه بر این در شستشوی انواع فرش و قالی سوای از ماشینی یا دستباف بودن آنها باید به کهنگی و پوسیدگی فرش نیز توجه شود. در قالیشویی آذین به عنوان بهترین قالیشویی ونک علاوه بر اینکه اصول شستشو در مورد انواع فرش ها اعم از فرش های ماشینی و دستباف متفاوت است، در شستشوی فرش های دارای پوسیدگی و کهنه نیز پیش از اقدام به شستشو در مورد وضعیت فرش با مشتری صحبت می کنند.

هر چند که شستشوی این فرش ها با احتیاط بیشتری انجام می شود اما قالیشویی ونک تنها به ارائه خدمات در زمینه شستشو نمی پردازد و ترمیم فرش های آسیب دیده و رفوگری آنها را نیز در صورت نیاز به بهترین شکل انجام می دهد.

قالیشویی ونک


تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471

شماره های تماس ما در محدوده ونک ، روی شماره فشار دهید.


داشتن تعهد بدین معنی است که قالیشویی هر نوع فرشی را که از مشتری دریافت می کند صحیح و سالم به او تحویل دهد. ایجاد هرگونه زدگی، رفتگی، تغییر رنگ، پارگی یا هر تغییر دیگری جز تمیزی و درخشش در فرش به معنای عدم داشتن تعهد قالیشویی منتخب است. داشتن نظم نیز که به نوعی تعهد زمانی محسوب می شود، تحویل فرش و قالی به مشتری در موعد مقرر بدون دیرکرد یا با هر بهانه دیگری است.

قالیشویی آذین به عنوان بهترین قالیشویی ونک تعهد حفظ کیفیت فرش و همچنین تعهد تحویل به موقع آن به مشتری را می دهد و این موضوع را به سبب اعتباری که در میان مشتریان خود دارد حائز اهمیت ویژه می داند.

مسئله مهم دیگر رعایت شئونات اسلامی در شستشوی فرش و قالی است که از نظر اغلب افراد مسئله مهمی است. در قالیشویی آذین جهت شستشوی فرش ها آب کر (آب چاه) استفاده می کنند تا علاوه بر شستشوی اسلامی در مصرف آب شهری نیز که بیت المال محسوب می شود صرفه جویی شود.


تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471

شماره های تماس ما در محدوده ونک ، روی شماره فشار دهید.


 

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.