قالیشویی در باغ فیض تهران ☎️ 44431314 ☎️

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
159 بازدید

قالیشویی در باغ فیض تهران

تهران - باغ فیض تهران
تهران
تلفن : 02144304471
تلفن دوم: 02144431314


قالیشویی در باغ فیض تهران ، اگر دنبال قالیشویی در این محله قدیمی و خوش آب و هوا هستید، حتما در اینترنت جست و جو کردید و تعداد زیادی هم تراکت دارید که نمی دانید کدام قالیشویی، بهترین گزینه برای شماست! هر ساله با نزدیک شدن به عید نوروز و شروع خانه تکانی ها تقاضا برای شست و شوی فرش و خدمات دیگر هم زیاد میشود.

فرش در فرهنگ ایرانی بسیار با اهمیت و گران قیمت است. هرچیزی که برای ما اهمیت دارد، نحوه نگهداری از آن هم مهم است.باغ فیض محله قدیمی با قدمت 700 ساله و خوش آب و هوا در شمال غرب تهران است. در گذشته که قالیشویی ها نبودند، اهالی منزل خودشان برای شست و شوی فرش دست به کار می شدند.

با گذر زمان و پیشرفته شدن جامعه، فرش های متنوعی وارد بازار شد ( ماشینی، فانتزی و…) و بطبع قالیشویی ها تشکیل شدند و کارشان هم رونق گرفت. امروز کمتر کسی به فکر شستن فرش در منزل است! چون نه فضا وجود دارد و نه مقرون به صرفه است.شاید به مطلب تمیز کردن موکت با شامپو فرش هم علاقه داشته باشید.

همچنین روش های شست و شوی انواع فرش، با هم متفاوت هستند، برای مثال ما لباس های رنگ روشن را هرگز با لباس های رنگ تیره نمی شوییم و یا برخی از پارچه ها رنگ دهی دارند و ما پس از شست و شو متوجه رنگ دهی میشویم که دیگر کار از کار گذشته است! پس کار را به کارشناس بسپرید و در انتخاب قالیشویی باغ فیض وسواس به خرج دهید.همه چیز درباره ی تفاوت قالیشویی سنتی و مدرن

خدمات یک قالیشویی تنها شست و شوی فرش نیست! ممکن است شما نیاز به رفوگری داشته باشید و یا قسمتی از فرش تان سوخته و یا لکه رنگی داشته باشد، یک مجموعه متخصص را به عنوان قالیشویی باغ فیض انتخاب کنید تا بتواند تمام نیازهای شما را پاسخ دهد.

آیا می دانید قالیشویی آذین با سالها سابقه کاری و تجربه تخصصی، خدمات حرفه ایی خود را به بهترین نحو در اختیار ساکنین منطقه باغ فیض و دیگر مناطق تهران می گذارد؟


قالیشویی در باغ فیض تهران

تهران - باغ فیض تهران
تهران
تلفن : 02144304471
تلفن دوم: 02144431314

ویژگی های مهم برای انتخاب قالیشویی در باغ فیض تهران چیست؟

قالیشویی در باغ فیض تهران

همیشه مراقب سودجویان باشید! تنها به تبلیغات و شعارهای تبلیغاتی توجه نکنید، یک تراکت به واسطه چند خط تلفن و وعده قیمت پایین، گزینه مناسبی برای انتخاب قالیشویی باغ فیض نیست.

ابتدا مطمئن شوید که قالیشویی مجاز است! کافیست به سایت اتحادیه قالیشویان مراجعه کنید، یک قالیشویی مجاز و قانونی کم فروشی و یا گران فروشی نمیکند، لیست قیمت شفاف دارد و هزینه بیشتری را از مشتری مطالبه نمی کند.

به سایت قالیشویی موردِ نظر مراجعه کنید، یک کسب و کار مجاز و با اعتبار، سایت خود را به روز نگه میدارد. خدمات ترمیم سوختگی، رفوگری، لکه برداری و همچنین خشکشویی مبل، موکت و خوشخواب را حرفه ایی انجام میدهد، شست و شوی فرش با آب کُر و شرایط شرعی را رعایت میکند. شب عید و با ترافیک بالای درخواست ها بدقولی ندارد.

همه ویژگی هایی که ذکر شد در انتخاب قالیشویی باغ فیض بسیار مهم هستند. یک بار قالیشوییِ مورد اعتماد خود را انتخاب کنید و برای همیشه با خیال راحت فرش و دیگر خدمات خود را به آنها بسپارید.

قالیشویی آذین با کد 183 مجاز و زیر نظر اتحادیه است، شرکت ثبت شده و قانونی دارد، فرش ها را به صورت لول و کاور شده تحویل میدهد. خدمات رفوگری، ترمیم، لکه برداری و خشکشویی را چشمگیر ارائه میدهد. فرش ها با آب کر شسته میشوند.


قالیشویی در باغ فیض تهران

تهران - باغ فیض تهران
تهران
تلفن : 02144304471
تلفن دوم: 02144431314


قالیشویی آذین به همراه تیم حرفه ایی، خدمات خود را به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی به ساکنین منطقه باغ فیض و مناطق دیگر ارائه میدهد. اعتماد شما، انگیزه ادامه ی راه برای ماست.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.