وقت کافی برای تمیز کردن

مبل ندارید؟

همین الان با شماره های مبل شویی تماس

بگیرید!

مبل شویی در شهران

شستشوی مبلمان در منزل تهران | با ضمانت کتبی و نمونه کار واقعی

 

مبلمان، از جمله اسباب و اثاثیه مهم واحدهای اداری، تجاری و مسکونی به شمار می‌رود. حتی بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ با جایگذاری مبلمان سعی بر فراهم آوردن اسباب راحتی مشتریان نموده‌اند. با این حال، عدم قابلیت حمل و یا جابجایی مبلمان از مهم‌ترین خصوصیات ساختاری این عنصر به شمار رفته است. همچنان، استفاده مداوم از مبلمان احتمال آلوده و لکه دار شدن آن را افزایش می‌دهد. به همین علت، بسیاری از افراد تمایل دارند از خدمات شستشوی مبلمان در منزل تهران بهره ببرند.

چرا افراد مشتاق هستند از خدمات در قالب شستشوی مبلمان در منزل بهره ببرند؟

تمیز نگه داشتن مبلمان نه تنها باعث جذابیت بیشتر مبل شما میشود بلکه طول عمر آن را نیز به شدت افزایش می دهد در حالی که تمیز کردن کل مبلمان یک خانه می تواند یک کار بزرگ باشد لازم نیست که دردسر زیادی را تحمل کنید در بیشتر موارد هم گردگیری منظم و جاروبرقی همراه با تمیز کردن عمقی مبلمان شما را فوق العاده تمیز نگه می دارد اما اگر به هر دلیلی مبلمان شما زیادی کثیف است می توانید از خدمات شستشوی مبلمان ما در منزل استفاده کنید.

ما چگونه مبلمان را تمیز می کنیم؟

۱.خدمات تمیز کردن مبلمان در منزل ما با بازرسی کامل مبلمان توسط تکنسین های ما آغاز می‌شود آنها به نوع پارچه رنگ و سن مبلمان نگاه میکند تا بهترین رویکرد را تعیین کنند.

۲. سپس هر قسمتی روی کاناپه، صندلی ها ، تشک ها یا سایر وسایل روکش دار که به نظر می‌رسد به توجه بیشتری نیاز دارند نگاه می کنند.

۳. پس از بین بردن لکه تمیز کردن عمقی شروع میشود دستگاه شستشوی اتوماتیک ما آبگرم و محلول تمیز کننده را به مبلمان تزریق می‌کند تا آلودگی را در عمق مبلمان از بین ببرد.

۴. سپس آب را استخراج میکند تا کثیفی را از بین ببرد.

۵. در نهایت مبلمان شما را بررسی می‌کنیم تا مطمئن شویم که از تمیز کردن ما راضی باشید.

۶. مبلمان شما ظرف چند ساعت خشک میشود و تمام!

 

بد نیست بعضی از نمونه کارهای ما رو هم ببینید ! 

خدمات شستشوی مبلمان در منزل را از ما بخواهید! 

همین الان میتوانید با ما تماس بگیرید ، شما قادر خواهید بود پس از ارتباط و برقراری تماس با کارشناسان از خدمات خشکشویی در منزل بهره مند شوید.کارشناسان خدماتی معمولاً با ارزیابی و بررسی نوع مبل از دستگاه خشکشویی مربوطه استفاده خواهند کرد. این دستگاه‌ها با قابلیت شستشو و خشکشویی همزمان سطح مبل را شستشو داده و از طریق مکش آب اضافی و هرگونه لکی را از بین می‌برد.

مطلب مرتبط : انواع لکه فرش ، راههای از بین بردن آنها

ما چگونه کار می کنیم ؟

با شماره ما تماس بگیرید.

ما شروع به تمیز کردن میکنیم.

لذت ببرید!

Call Now Button