خدمات خشکشویی مبل و موکت در تهران - فرق روش مدرن و سنتی خشکشویی - آذین

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
7 ماه قبل
535 بازدید

 

تهران - خیابان شهران - بلوار کوهسار - پلاک ۲
تهران, تهران ‏‪1488845792‬‏
ایران
تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

همین الان میتوانید برای خشکشویی مبل در منزل تهران با ما تماس بگیرید.

 

مبلمان، از جمله اسباب و اثاثیه مهم واحدهای اداری، تجاری و مسکونی به شمار می‌رود. حتی بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ با جایگذاری مبلمان سعی بر فراهم آوردن اسباب راحتی مشتریان نموده‌اند. با این حال، عدم قابلیت حمل و یا جابجایی مبلمان از مهم‌ترین خصوصیات ساختاری این عنصر به شمار رفته است. همچنان، استفاده مداوم از مبلمان احتمال آلوده و لکه دار شدن آن را افزایش می‌دهد. این موضوع درباره موکت نیز صادق است. به همین علت، بسیاری از افراد تمایل دارند از خدمات خشکشویی مبل و موکت بهره ببرند.

چرا افراد مشتاق هستند از خدمات در قالب خشکشویی مبل و موکت در منزل بهره ببرند؟

پاسخ این است که : مبلمان و موکت دو عنصر غیر قابل حمل در طراحی و دکوراسیون داخلی به شمار می‌روند. ممکن است بر این تصور باشید که حمل این دو عنصر امکان پذیر است. با این حال، حمل و جابجایی موکت چسبانیده شده که روی آن وسایل بسیاری قرار گرفته و یا مبلمان سنگین وزن امری دشوار محسوب می‌گردد. از این رو، خدمات دهندگان بسیاری سعی بر آن دارند تا مبل و موکت را از طریق خشکشویی در محل نظافت کنند.

خشکشویی مبل

آیا شستشوی سنتی مبل و موکت امکان پذیر است؟

به طور معمول، شستشوی مبل از طریق روش شستشوی سنتی با آب و مواد شوینده فراوان امکان پذیر نیست. نفوذ آب و مواد شیمیایی ممکن است به ساختار درونی مبل صدمه بزند.
این در حالی است که خشکشویی آن از سوی کارشناسان خدماتی مبل را از هرگونه آلودگی و گرد و غبار تمیز خواهد کرد.

در این راستا، اگرچه شستشوی سنتی موکت امکان پذیر بوده اما به هیچ عنوان توصیه نشده است. موکت در بسیاری از واحدهای اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این وجود، موکت بنا بر اماکن مورد استفاده از انواع خاص برخوردار است. به همین علت، شستشوی موکت بدون در نظر گرفتن نوع الیاف آن به تار و پود آن صدمه جدی وارد خواهد کرد.به طور عمده، افراد غیرمتخصص موکت را با آب فراوان و مواد شوینده قوی شستشو می‌دهند.

از یک سو، خشک شدن موکت بدون استفاده از دستگاه خشکشویی مکانیزه امکان پذیر نبوده، احتمال رشد قارچ و کپک در الیاف آن بسیار بالا می‌باشد. از سوی دیگر، استفاده افراطی مواد شوینده احتمال پوسیدگی الیاف موکت را افزایش می‌دهد. در این میان، استفاده از مواد شوینده پودری باعث خشک و یا زبر شدن الیاف موکت می‌شود. بنابراین، موکت از جمله عناصری است که با سپردن آن به دست متخصصان در زمینه خشکشویی به تمیز شدن آن بدون هیچگونه صدمه وارده کمک خواهد کرد.

خدمات خشکشویی مبل را از ما بخواهید! 

همین الان میتوانید با ما تماس بگیرید ، شما قادر خواهید بود پس از ارتباط و برقراری تماس با کارشناسان از خدمات خشکشویی مبل و موکت در منزل بهره مند شوید.کارشناسان خدماتی معمولاً با ارزیابی و بررسی نوع موکت و مبل از دستگاه خشکشویی مربوطه استفاده خواهند کرد. این دستگاه‌ها با قابلیت شستشو و خشکشویی همزمان سطح مبل و موکت را شستشو داده و از طریق مکش آب اضافی و هرگونه لکی را از بین می‌برد.

مطلب مرتبط : انواع لکه فرش ، راههای از بین بردن آنها

 

 

تهران - خیابان شهران - بلوار کوهسار - پلاک ۲
تهران, تهران ‏‪1488845792‬‏
ایران
تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

همین الان میتوانید برای خشکشویی مبل در منزل تهران با ما تماس بگیرید.

 

 

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.