وقت کافی برای تمیز کردن

مبل ندارید؟

همین الان با شماره های مبل شویی تماس

بگیرید!

مبل شویی در منزل تهران

خدمات مبل شویی در منزل تهران

مبل شویی در منزل تهران : پس از یک روز سخت در محل کار، اولین کاری که دوست دارید انجام دهید این است که روی مبل خود دراز بکشید و کانال های تلویزیون را مرور کنید. شما در آن مبلمان احساس راحتی و آرامش می کنید.اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مبل شما در معرض چه میزان آلودگی قرار دارد؟ کنه های گرد و غبار، باکتری ها، ذرات گرد و غبار همگی مبل شما را آلوده و کثیف می کنند.کارشناسان توصیه می کنند مبل خود را هر 6 ماه یک بار تمیز کنید تا نه تنها آلودگی آن را حفظ کنید بلکه عمر آن را نیز افزایش دهید.

مجموعه ما از طریق پرسنل حرفه ای خدمات نظافت مبل را با قیمت مناسب ارائه می دهد. ما تمام لکه‌های مبل شما را تمیز، ضدعفونی و پاک می‌کنیم و آن را به‌عنوان یک مبل جدید روشن و تازه می‌کنیم. روند تمیز کردن مبل ما به شرح زیر است

تیم حرفه ای ما به دقت مبل شما را بررسی می کند تا ساختار، الیاف مورد استفاده، مواد پشتی و پرکننده ها را درک کند. این به ما در تصمیم گیری در مورد روش تمیز کردن و همچنین محصولات مورد استفاده کمک می کند.

بهتون پیشنهاد میکنیم فیلم یکی از نمونه کارهای ما را هم ببینید :

 

 

حذف خاک خشک: هنگامی که مبل به دقت بررسی شد، سپس با جاروبرقی صنعتی تمیز می شود تا گرد و غبار، ماسه و خاک پاک شود. یک ابزار دستی توربین استفاده می شود که هر گونه گرد و غبار و خاک را از سطح مبل لرزانده و از بین می برد. همچنین موهای حیوانات خانگی و هر ماده جامد کوچک دیگری که به پارچه چسبیده است را از بین می برد.
لکه ها و لکه ها: لکه ها و لکه ها در صورت وجود با استفاده از مواد شیمیایی مناسب پاک می شوند.

قبل از اسپری و هم زدن: پس از از بین بردن لکه ها، یک ماده پاک کننده مناسب روی مبل اعمال می شود. سپس با دقت روی مبل کار می شود و اجازه می دهد تا به فیبر نفوذ کند و هر گونه چربی یا روغن چسبیده به آن را پاک کند.
استخراج: در این مرحله از دستگاه استخراج آب گرم برای خارج کردن آب و ماده پاک کننده استفاده می شود. ما از دستگاهی با موتور خلاء دوقلو استفاده می کنیم که حداکثر آب و ماده تمیز کننده را می مکد و در نتیجه زمان خشک شدن را کاهش می دهد.

اگر فکر می کنید مبل شما کثیف است و نیاز به تمیز کردن کامل دارد، منتظر بیشتر نباشید. سریعا با شماره تماس بالای همین صفحه تماس بگیرید و بهترین خدمات را از بهترین شرکت مبل شویی در منزل تهران دریافت کنید.

 

تصاویر زیر همه نمونه کارهای واقعی ما هستند که میتوانید قبل و بعد آنها را ببینید.

خدمات شستشوی مبل در تهران

مجموعه ما بهترین خدمات شستشوی مبل را در تهران ارائه کرده است. تیم حرفه ای ما وضعیت اثاثه یا لوازم داخلی را ارزیابی می کند تا درمان مورد نیاز مبل یا کاناپه شما را تعیین کند. با دستگاه اسپری استخراج تخصصی ما که شامپوی پارچه را اسپری می کند و آلودگی را هم از سطح و هم از داخل مبل خارج می کند. پس از تمیز کردن با دستگاه فرش شوی روی مبل یا کاناپه از یک پاک کننده پارچه آئروسل روی اثاثیه استفاده می شود.

ما محصولاتی سازگار با محیط زیست و ایمن برای تمیز کردن و ضدعفونی کردن مبل برای خلاص شدن از شر میکروب‌ها و مایت‌های گرد و غبار با استفاده از فیلترهای ویژه HEPA ارائه می‌کنیم و بنابراین از انتشار کنه‌ها جلوگیری می‌کنیم. ما بهترین خدمات نظافت مبل، خدمات شامپوی مبل، خدمات ضدعفونی با بخار، بخارشوی مبل و خدمات نظافت اثاثه یا لوازم داخلی را در تهران ارائه می دهیم.

خدمات مبل شویی در منزل تهران شامل:

کل مبل را بدون جاروبرقی جاروبرقی می کند.
هر نقطه و لکه را با محصولات مصنوعی که به پارچه آسیب نمی رسانند پاک می کند.
رنگ و بافت اصلی در طول کار و پس از آن حفظ می شود.
دستگاه ما با دقت کثیفی های انباشته شده را همراه با شامپوی اسپری شده روی مبل بیرون می کشد.

مبل شویی در منزل تهران

چرا شستشوی مبل مهم است؟

آیا تا به حال اهمیت تمیز کردن مبل را تصور کرده اید؟ از خود بپرسید، شما و اعضای خانواده تان چقدر زمان روی مبل اتاق نشیمن که تمیز نیست می گذرانید؟

بعد از یک روز طولانی خسته کننده یا درست بعد از میان وعده، مبل بهترین مکان برای استراحت است. ما معمولاً می‌توانیم ذرات کثیفی زیادی را روی مبل ببینیم مانند خرده‌های غذا، موهای بدن، ذرات پوست، گرد و غبار و بسیاری موارد دیگر. این ذرات کوچک کثیفی می توانند باعث بسیاری از مشکلات سلامتی مانند آلرژی، عفونت ریه، عفونت های باکتریایی و قارچی و حتی سرطان شوند.

اگر بدانید که مطالعه ای که در سال 2013 انجام شد، متعجب خواهید شد که نشان می دهد مبل ممکن است بیشتر از یک صندلی توالت حاوی باکتری باشد. جدای از این، شامپو زدن و جارو کشیدن مبل باعث بهبود عمر کلی مبل می شود. یک مبل تمیز همیشه جذاب به نظر می رسد. از این رو، شستشوی مبل به طور منظم برای سالم ماندن و رعایت بهداشت بسیار مهم است.

با خیال راحت با شماره های بالای همین صفحه تماس بگیرید و خدمات ما را در منزل دریافت کنید.

ما چگونه کار می کنیم ؟

با شماره ما تماس بگیرید.

ما شروع به تمیز کردن میکنیم.

لذت ببرید!

Call Now Button