بهترین سم برای از بین بردن سوسک فاضلاب | آذین

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
1 سال قبل
151 بازدید

بهترین سم برای از بین بردن سوسک فاضلاب چیست ؟ سوسک های فاضلابی حشراتی مزاحم و ناخوشایند هستند که ممکن است به خانه شما نفوذ کرده باشند. آنها می توانند باعث انتقال بیماری ها، آلودگی غذاها و خراب شدن وسایل شوند. برای از بین بردن سوسک های فاضلابی، شما باید منابع غذایی و آب آنها را قطع کنید، محیط خانه را تمیز و خشک نگه دارید، از مواد شیمیایی یا طبیعی کشنده یا دافع استفاده کنید و از لوله های فاضلاب و شکاف های دیوار جلوگیری کنید.

برخی از راه حل های از بین بردن سوسک های فاضلابی عبارتند از:

– استفاده از جوش شیرین و شکر: این مخلوط می تواند سوسک ها را جذب و سم مرگبار برای آنها باشد. شما می توانید از 1/4 فنجان جوش شیرین و 1/4 فنجان شکر استفاده کنید و آن را در مناطق پرتردد سوسک ها پخش کنید.

– استفاده از محلول آمونیاک: آمونیاک یک ماده قوی است که می تواند سوسک ها را دور کند. شما می توانید 2 قسمت آب و 1 قسمت آمونیاک را با هم مخلوط کرده و آن را در لوله های فاضلاب خالی کنید.

– استفاده از مخلوط اسید بوریک، شکر و آرد: این مخلوط نیز مانند جوش شیرین و شکر عمل می کند. شما می توانید از 3 قسمت اسید بوریک، 2 قسمت شکر و 1 قسمت آرد استفاده کنید و آن را در نقاط پنهان سوسک ها قرار دهید.

– استفاده از نعناع: نعناع گیاهی است که سوسک ها از بوی آن نفرت دارند. شما می توانید چند قطره روغن نعناع را با آب مخلوط کرده و با یک قوطی اسپری آن را در خانه پخش کنید.

چگونه می توانم از سوسک های فاضلاب جلوگیری کنم؟

برای جلوگیری از ورود سوسک های فاضلاب به خانه خود، شما باید چند مرحله را انجام دهید:

– هرگونه نقطه ورود احتمالی را مسدود کنید. این شامل بستن ونت های هوا، تعمیر صفحات پنجره آسیب دیده، و جایگزین کردن نوار آب بندی فرسوده است.
– هرگونه منبع آب ایستاده در اطراف خانه خود را از بین ببرید، زیرا سوسک های فاضلاب به رطوبت جذب می شوند.

– لوله های فاضلاب خود را با محلول آمونیاک شستشو دهید. آمونیاک یک ماده قوی است که می تواند سوسک ها را دور کند. شما می توانید 2 قسمت آب و 1 قسمت آمونیاک را با هم مخلوط کرده و آن را در لوله های فاضلاب خالی کنید.

– از نعناع برای دفع سوسک ها استفاده کنید. نعناع گیاهی است که سوسک ها از بوی آن نفرت دارند. شما می توانید چند قطره روغن نعناع را با آب مخلوط کرده و با یک قوطی اسپری آن را در خانه پخش کنید.

درباره آفات خانگی بیشتر بدانیم 

آفات خانگی عبارتند از حشرات، جوندگان، پستانداران و موجودات دیگری که ممکن است به خانه شما وارد شوند و باعث آسیب، آلودگی، بیماری یا ناراحتی شوند. برخی از آفات خانگی شایع عبارتند از:

– سوسک ها: سوسک ها حشراتی مزاحم و ناخوشایند هستند که ممکن است به خانه شما نفوذ کرده باشند. آنها می توانند باعث انتقال بیماری ها، آلودگی غذاها و خراب شدن وسایل شوند. برای از بین بردن سوسک ها، شما باید منابع غذایی و آب آنها را قطع کنید، محیط خانه را تمیز و خشک نگه دارید، از مواد شیمیایی یا طبیعی کشنده یا دافع استفاده کنید و از لوله های فاضلاب و شکاف های دیوار جلوگیری کنید.

– مورچه ها: مورچه ها حشرات کوچک و جمعی هستند که ممکن است به دنبال غذا به خانه شما بیایند. آنها معمولا در خطوط یا گروه های بزرگ حرکت می کنند و ممکن است به غذاهای شیرین، چرب یا پروتئین دار علاقه مند باشند. برای از بین بردن مورچه ها، شما باید منابع غذایی را پوشش دار کنید یا دور بریزید، سطوح را تمیز و خشک نگه دارید، نقطه ورود مورچه ها را پیدا و مسدود کنید و از مواد شیمیایی یا طبیعی کشنده یا دافع استفاده کنید.

– حشرات رختخواب: حشرات رختخواب حشرات کوچک و قهوه ای رنگ هستند که از خون انسان یا حیوانات تغذیه می کنند. آنها معمولا در تختخواب، صندلی، فرش یا لباس های شما پنهان می شوند و ممکن است باعث خارش، التهاب یا عفونت پوست شوند. برای از بین بردن حشرات رختخواب، شما باید تختخواب، لباس ها و فرش های خود را با دمای بالای آب گرم بشوئید، از جاروبرقی استفاده کرده و کیسه را دور بیندازید، از محصولات شامل الکل 70 درصد چسبانده گیر استفاده کرده و از سرویس حشرات کش استفاده کنید.سمپاشی ساس تختخواب ☎️ 44323302 ☎️ |سمپاشی آذین

– ساس: ساس حشرات پروانه نمای هستند که از الیاف طبیعی مانند پشم، پنبه، ابریشم یا کرک تغذیه می کنند. آنها معمولا در لباس ها، فرش ها، پتو ها یا موهای حیوانات پنهان می شوند و ممکن است باعث خراب شدن وسایل شوند. برای از بین بردن ساس، شما باید لباس ها و فرش های خود را با دمای بالای آب گرم بشوئید، از جاروبرقی استفاده کرده و کیسه را دور بیندازید، از محصولات شامل اسید بوریک یا نفتالین استفاده کرده و از سرویس حشرات کش استفاده کنید.بهترین شرکت سمپاشی ساس ☎️ 44323302 ☎️ |سمپاشی آذین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *