سمپاشی ساس تختخواب ☎️ 44323302 ☎️ |سمپاشی آذین

سمپاشی ساس تختخواب

اشتراک این پست :

سمپاشی ساس تختخواب : اندازه ساس ها فقط 5 میلی متر است – کوچکتر از یک پاک کن مداد. این ساس های هوشمند، سخت جان هستند و به سرعت تکثیر می شوند. ساس ها می دانند کجا باید پنهان شوند تا شناسایی نشوند، آنها می توانند ماه ها بدون وعده های غذایی زندگی کنند و یک ساس ماده سالم می تواند در طول زندگی خود 500 تخم بگذارد !

جای تعجب نیست که این خونخوارهای کوچک می توانند خانه شما را خراب کنند. اگر آنها با شما به رختخواب بروند، می توانند جوش های قرمز و خارش دار را در سراسر بدن شما ایجاد کنند.شاید به مطلب هزینه سمپاشی منزل چقدر است هم علاقه مند باشید.

ساس، یکی از بی شمار جانوران موذی فعال در اماکن آلوده به خصوص واحدهای مسکونی به شمار رفته است. به طور کلی، ساس دارای گونه‌های متعددی بوده، ولیکن، دو نوع آن تحت عنوان ساس تختخواب و ساس معمولی از انواع مهم در راستای حفظ بهداشت و سلامت انسان شناخته شده است. از آنجا که راه‌های پیش پا افتاده مقابله با ساس بی نتیجه بوده، سمپاشی ساس از اهمیت فوق العاده برخوردار می‌باشد.

با این حال، ساس تختخواب دارای دو گونه دیگر فعال در نواحی معتدله و سردسیر و گرمسیر است. به همین علت، مهم نیست محل زندگی شما کجا واقع شده، در صورت مشاهده علائم مشکوک امکان حضور ساس در خانه شما وجود دارد.

همچنین آنها را در مکان هایی مانند زیر جستجو کنید:

  • نزدیک برچسب های تشک و فنر جعبه
  • در شکاف های قاب تخت و سر تخت
  • در قرنیزها
  • بین کوسن های کاناپه
  • در اتصالات مبلمان
  • داخل پریزهای برق
  • زیر کاغذ دیواری شل
  • زیر تابلوها و پوسترهای روی دیوار
  • در درز جایی که کاغذ دیواری و سقف به هم می رسند

چرا باید سمپاشی ساس تختخواب را باید جدی گرفت؟

به طور معمول، عمده حضور ساس در شب احساس شده است. به محض آنکه نور چراغ خاموش شده، ساس از محل مخفیانه خارج شده و به سراغ بدنتان خواهد آمد. ساس تختخواب غالباً از طریق گزیدگی بدن خون گرم انسان را تغذیه می‌کند. ممکن است شما هیچگونه واکنش پوستی طی گزش‌های اولیه مشاهده نکنید. اما، تکرار گزش‌های شبانه ساس واکنش پوستی را افزایش خواهد داد.

تا به حال هیچگونه گزارشی مبتنی بر انتقال انواع بیماری‌های عفونی اعم از ایدز، هپاتیت بی و سی اعلام نشده است. این در حالی است که تماس‌های مکرر طی تکرار گزش‌های ساس به دنبال آورنده برخی عوارض مهم اعم از اثرات روانی، اختلال در بینایی و خواب، التهاب شدید پوستی، تپش قلب و کم خونی می‌باشد.
به رغم آنکه بیشترین فعالیت ساس حین خواب انسان گزارش شده، ولیکن، ساس گرسنه قادر است حین استراحت در طول روز حمله ور شده و عملیات 10 تا 15 دقیقه خونخواری را آغاز کند.

در صورت آنکه خون انسان دور از دسترس ساس گرسنه باشد، این جانور از خون حیوانات قابل دسترس تغذیه خواهد کرد. بنابراین، احتمال آسیب رسیدن به حیوانات خانگی در صورت حضور ساس بسیار بالا است.

سمپاشی ساس تختخواب

معدن ساس معمولاً کجا است؟

بیشترین حضور ساس در لای درز و شکاف میان بالش، تشک، رختخواب و بدنه وسایل چوبی همانند مبل و تختخواب دیده شده است. با این وجود، شما قادر نیستید حضور ساس را محدود به واحدهای مسکونی منازل کنید. چه بسا، ساس در بسیاری از اماکن آلوده همانند بیمارستان‌ها، سربازخانه‌ها، زندان‌ها، خانه‌های سالمندان، خوابگاه‌ها، مسافرخانه‌ها، متل‌ها و هتل‌ها حضور فعال داشته باشد. این در حالی است که محل مخفیانه آن‌ها در بسیاری از اماکن نظیر ترک دیوار، پشت کاغذ دیواری، درز کفپوش، شکاف‌ در، کمد و قفسه چوبی خلاصه می‌گردد.

چطور از وجود ساس در خانه اطمینان حاصل نمائیم؟

یافتن رد ساس در محل زندگی انسان از سوی سم شناسان و یا جانور شناسان چندان دشوار نیست. ساس به هیچ عنوان روی بدن انسان زندگی نمی‌کند. این انگل در مجاورت محل استراحت و یا نشستن انسان زندگی می‌کند. با این حال، مهم‌ترین نشانه حضور ساس رد خون روی تشک، رختخواب، ملافه و لباس خواب است.

مشاهده هرگونه لکه تیره رنگ نشان از مدفوع ساس دارد. قابل ذکر است که ساس در نزدیکی محل مخفی شدن مدفوع می‌کند.از آنجا که ساس با هیچگونه روش سنتی از بین نرفته، سمپاشی ساس از طریق روش‌های اصولی پیشنهاد می‌گردد.

اشتراک در خبرنامه

آخرین مقالات را در ایمیل خود داشته باشید!

آخرین مطالب آموزشی

Call Now Button