نحوه کندن موکت چسبیده

کندن موکت چسبیده

نحوه کندن موکت چسبیده  : برای شست و شوی لکه های خیلی بزرگ روی موکت چسبیده توصیه می شود که از خدمات شرکت های قالیشویی استفاده کنید.برای شستن موکت چسبیده، پیش از شروع هر اقدام خاصی باید ابتدا روی موکت را حسابی خلوت کنیم و روی آن را جارو بکشیم.

سپس با دقت روی سطح آن را وارسی کنیم که آیا لکه خاصی روی آن وجود دارد یا نه؟ در صورت مشاهده ی هر گونه لکه بهتر است ابتدا سطح موکت لکه زدایی شود، سپس پروسه ی شستن موکت را آغاز کنیم.

از آنجایی که تمامی موکت ها از الیاف مصنوعی تولید می شوند، در نتیجه بهتر است برای شست و شوی آنها از شامپو فرش استفاده کرد. در ادامه با قالیشویی آذین همراه باشید تا به ذکر نکاتی در ارتباط با شستن موکت چسبیده بپردازیم:

مرتبط : آیا شستن موکت با شامپو فرش امکان پذیر است؟

نکات مهم در هنگام شستن موکت چسبیده:

استفاده از مایع تمیز کننده و بخار شور می تواند در تمیز و براق نشان دادن موکت چسبیده بسیار تاثیرگذار باشد.

• در صورت دانستن چند نکته جادویی، شستن موکت اصولا کار پیچیده ای نمی باشد. نکته ی جالبی که در این راستا وجود دارد این است که برای از بین بردن لکه خوراکی ها، باید از مواد خوراکی استفاده کنیم! برای شروع این کار ابتدا کافی است که مقداری نمک و سرکه را با هم ترکیب کرده تا مخلوطی خمیر مانند به دست بیاید.

مقداری از این ترکیب را روی لکه ها ریخته و پس از چند دقیقه با دستمالی مرطوب پاک می کنیم. آنگاه معجزه ی استفاده از سرکه و نمک را به خوبی مشاهده خواهیم کرد. دقت کنید که در هنگام پاک کردن لکه ها آن را به سایر قسمت های موکت انتشار ندهید.

شستن موکت چسبیده

• برای شست و شوی لکه های خیلی بزرگ روی موکت چسبیده توصیه می شود که از خدمات شرکت های قالیشویی استفاده کنید.

• استفاده از مایع تمیز کننده و بخار شور می تواند در تمیز و براق نشان دادن موکت بسیار تاثیرگذار باشد زیرا مواد مورد نظر با فشار وارد بافت موکت می شوند و کمک می کند که خاک و آلودگی درون بافت موکت به بیرون نفوذ کند و همچنین آب به مغز موکت برسد و چربی و آلودگی موکت به بیرون کشیده شود. استفاده از این روش کمک می کند که موکت چسبیده درست مانند روز اولش تمیز به نظر برسد.

مرتبط : چرا بهره وری از خدمات خشکشویی مبل و موکت ضروری است؟

• جهت شست و شوی موکت چسبیده با شامپو فرش ابتدا باید مقداری از شامپو را با آب مخلوط کنیم و با استفاده از یک اسفنج یا برس تمیز روی سطح موکت بکشیم تا لکه ها و آلودگی از سطح آن برداشته شود. سپس با استفاده از یک دستمال پارچه ای (ترجیحا از جنس کتان) نم و کف حاصل را از روی موکت پاک کنیم.

بهتر است که دستمال مورد نظر را پس از خیس شدن کامل با یک دستمال خشک تعویض کنیم تا رطوبت ایجاد شده روی سطح موکت سریع تر برداشته شود. توصیه می کنیم که تا هنگام خشک شدن کامل سطح موکت از رفت و آمد و نشستن روی آن خودداری کنید تا دوباره آلودگی روی سطح آن ایجاد نگردد.

• یکی دیگر از روش های شستن موکت چسبیده استفاده از جوش شیرین و سرکه است. کمتر کسی پیدا می شود که در امر شست و شوی فرش و موکت از جوش شیرین استفاده نکرده باشد. جوش شیرین برای از بین بردن بوهای نامطبوع روی موکت و فرش نیز بسیار تاثیرگذار است و تمامی میکرو ارگانیسم ها را از بین می برد.

در صورتی که در مناطق مرزداران، شهرک غرب یا جیحون زندگی می‌کنید، می‌توانید از خدمات سه گروه مختلف سرویس قالیشویی مرزداران، سرویس قالیشویی شهرک غرب و سرویس قالیشویی جیحون ما بهره‌برداری کنید. تخصص و تجربه تیم‌های ما، در ارائه خدمات با کیفیت و تضمین نگهداری از ارزش قالی‌هایتان مشهود است.

ما با استفاده از روش‌های پیشرفته و مواد با کیفیت، قالی‌های شما را به بهترین شکل تمیز و درخشان می‌کنیم. از شستشوی دقیق تا رفع لکه‌ها و آلودگی‌ها، تمام جزئیات مراحل بهداشت قالی‌ها به دقت اجرا می‌شود تا نتیجه نهایی برای شما جذابیت و رضایت به همراه داشته باشد.

با انتخاب هرکدام از سرویس‌های سرویس قالیشویی مرزداران، سرویس قالیشویی شهرک غرب یا سرویس قالیشویی جیحون، به طور مطمئن می‌توانید از قالی‌هایی که برای شما ارزشمند هستند، بهره‌برداری کنید و از آنها لذت ببرید.

اشتراک در خبرنامه

آخرین مقالات را در ایمیل خود داشته باشید!

آخرین مطالب آموزشی

Call Now Button