قالیشویی مرزداران 💦 | ☎️ 44431314 ☎️ |

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
223 بازدید

 

قالیشویی مرزداران : آیا از اهالی منطقه و بلوار مرزداران هستید و به دنبال برترین قالیشویی مرزداران می گردید؟ مسلما با تعداد زیادی قالیشویی مواجه شدید که خدماتشان را در محدوده مرزداران ارائه میدهند و ادعای بهترین را دارند. در واقع بهترین بودن به شعار و تبلیغات با تیراژ بالا نیست و نیازمند کسب اعتبار است.

شرایط زندگی با گذشته متفاوت است، آپارتمان و برج نشینی جایگزین خانه های شخصی حیاط دار شده اند، کمتر کسی به فکر شست و شوی فرش در منزل است. فرش های متنوعی علاوه بر فرش نفیس دستباف در بازار موجودند، مانند: فرش ماشینی، فرش بلژیکی، قالی های وینتیج، فرش ترک فانتزی و… که هر کدام روشِ خاصِ شست و شو و شوینده مناسب خودشان را نیاز دارند.

فرش، کالای نفیسی است و در فرهنگ ایرانی بسیار ارزشمند است. حداقل یک بار در سال نیازمندِ شست و شو است. با نظافتِ اصولی و منظم، آلودگی ها از بین میروند و طولِ عمر فرش بیشتر خواهد بود.

اگر به دنبال بهترین قالیشویی مرزداران هستید، ممکن است نیازهایی علاوه بر شست و شوی فرش داشته باشید، خدمات خشکشویی ِانواع مبل، موکت، خوشخواب، پشتی و یا ترمیم سوختگی فرش و رفوگری آسیب های احتمالی مثل پوسیدگی و یا بیدزدگی هم جزءِ خدمات قالیشویی هستند.

آیا میدانید قالیشویی آذین خدمات رفوگری، ترمیم سوختگی فرش و از بین بردن لکه لاک را به صورت حرفه ایی انجام میدهد؟

مهم ترین ویژگی ها برای انتخاب قالیشویی مرزداران چیست؟

برای این که بتوانید بهترین قالیشویی مرزداران را تشخیص دهید، به چند ویژگی مهم توجه کنید:

• مجاز است!
یک قالیشویی مجاز زیر نظرِ مستقیمِ صنف اتحادیه قالیشویان است.

• شست و شوی فرش دستباف جدا از فرش ماشینی انجام میشود.
یک قالیشویی معتبر، فرش های مختلف را دسته بندی سپس اقدام به شست و شو می کند.

• از مواد شوینده مناسب استفاده می کند.
دیگر ایام قدیم نیست که فرش ها بر روی پشت بام و یا حیاط خانه ها با تاید و فرچه شسته شوند، بهترین قالیشویی مرزداران میداند که کدام شوینده مناسبِ کدام نوع فرش است و از بهترین ها استفاده میکند تا احتمال آسیب رساندن به فرش از بین برود.

• فرش ها قبل از شست و شو کارشناسی میشوند.
یک مجموعه تخصصی قبل از شست و شو، تمام قسمت های فرش را از نظر وجود آسیب و یا پوسیدگی بررسی میکند، مشتری را آگاه می سازد و سپس اقدام به شست و شو میکند.

• نرخ نامه مصوب و روشنی دارد
مسلما بهترین قالیشویی مرزداران، کم فروشی و یا گران فروشی نمی کند و همه چیز به صورت واضح در فاکتور اعلام میشود.

• شست و شوی شرعی دارد.
یک مجموعه متخصص، تمام نیازها را برطرف میکند، استفاده از آب کر و شست و شوی شرعی، مساله مهمی برای بسیاری از متقاضیان است.

• خدمات خشکشویی ارائه میدهد.
خشکشویی مبل، انواع موکت، پشتی، خوشخواب به بهترین نحو در محل انجام میشود.

• خوش قول است!
مسلما همه برای وقت خود ارزش قائلند، مراقب باشید که یک قالیشویی بدقول را به عنوان بهترین قالیشویی مرزداران انتخاب نکنید.
ممکن است از خودتان بپرسید، چطور از صحتِ این ویژگی ها مطلع شوید! خیلی راحت!

مجاز بودن را از اتحادیه صنف قالیشویان جویا شوید(سرچ ساده در سایت اتحادیه)، نرخ نامه مصوب و فاکتور شفاف هم از قالیشویی بخواهید. در مورد موارد دیگر، پیشنهاد ما این است که پرس و جو کنید و یک قالیشویی با سابقه را انتخاب کنید، مسلما نام خوش در طی یک هفته و یک ماه به وجود نیامده است.

قالیشویی آذین با کد 183 مجاز است، نرخ مصوب و فاکتور شفاف دارد، مشتری مدار است (پاسخ گویی سریع و حل مشکلات احتمالی در کمترین زمان ممکن) شست و شوی شرعی دارد. برای وقت شما ارزش قائل است و بدقولی نمی کند.خوب است بدانید که قالیشویی آذین، خدمات شبانه روزی و بدون تعطیلی خود را در منطقه مرزداران و سایر مناطق تهران به بهترین نحو ارائه میدهد.

 

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.