قالیشویی بلوار دادمان 💦 ☎️ 22000422 ☎️

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
129 بازدید

تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471


قالیشویی بلوار دادمان : فرش دستباف ایرانی را نه به عنوان یک کف پوش یا تابلو بلکه بایستی به عنوان یک میراث ملی پذیرفت. فرش های دستباف ایرانی شهرت جهانی داشته و بسیار با ارزش تلقی می شوند.

در هر حال هم در مورد فرش های دستباف و هم در مورد فرش های ماشینی بایستی مراقبت های لازم از فرش را جدی گرفت تا هم زیبایی آن حفظ شود و هم بر طول عمر فرش افزوده گردد. پیدا کردن بهترین قالیشویی بلوار دادمان برای ساکنین این منطقه در میان مراکز زیادی که در این زمینه فعالیت می کنند می تواند چالش برانگیز باشد.

شستشوی فرش و قالی را نمی توان به مراکز قالیشویی تازه کار و آماتور سپرد چرا که یک پروسه شستشوی غیر اصولی می تواند بدترین آسیب ها را به رنگ، بافت و زیبایی فرش ها وارد کند.

مرتبط : قالیشویی شهرک غرب

شستشوی قالی باعث دوام و طول عمر بیشتر آن

هر چند که شاید به ظاهر فرش های خود را تمیز و عاری از هرگونه آلودگی ببینید اما در داخل بافت فرش ها و تار و پود آنها آلودگی هایی وجود دارند که به چشم دیده نمی شوند. پاک شدن این آلودگی ها تنها و تنها با شستشوی استاندارد فرش امکان پذیر است.

شستشوی فرش می تواند علاوه بر پاکیزگی، زیبایی و درخشش بیشتر آن طول عمر مفید فرش و قالی را نیز افزایش دهد. فرش هایی که با گذشت زمان به صورت مرتب مورد شستشو قرار نمی گیرند به تدریج کدر شده و فرم اولیه حاشیه های فرش از بین می رود. از طرفی گرد و خاک نفوذی در میان تار و پود فرش می تواند فرسودگی آن را تسریع کند. پس برای جلوگیری از هرگونه آسیب به فرش مراقبت از آن از هر لحاظ و شستشوی مرتب فرش ضروری است.

قالیشویی بلوار دادمان


تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471


چگونگی ارائه خدمات در بهترین قالیشویی بلوار دادمان

بهترین قالیشویی بلوار دادمان مرکزی است که در آن هر گونه فرش را با توجه به جنس الیاف آن و نوع بافت فرش با دستور العمل خاصی مورد شستشو قرار دهند. هر چند که شما همچون زمان های گذشته، خود نیز در یک فضای مناسب همچون حیاط، پشت بام یا پارکینگ منزل می توانید اقدام به شستشوی فرش و قالی کنید اما مسلما در مورد نوع مواد شوینده مناسبی که بایستی برای شستشوی انواع فرش ماشینی، دستباف و ابریشمی به کار گیرید اطلاعات کافی را ندارید.

این عدم اطلاعات می تواند هنگام شستشو باعث رنگ دهی فرش و ترکیب شدن رنگ های آن شود و مشکل بزرگی را به وجود آورد که جبران آن دشوار و گاها غیر ممکن باشد.

علاوه بر شستشوی اصولی و استفاده از مواد شوینده مناسب در بهترین قالیشویی بلوار دادمان خدمات دیگری از جمله ترمیم و رفوگری فرش، پرداخت فرش و قالی، رنگ برداری فرش، لکه گیری فرش  ونیز ارائه می شود که تمامی این خدمات نیازمند استفاده از تجربه و تخصص افرادی است که در آن زمینه خاص آموزش دیده اند.

بهترین قالیشویی بلوار دادمان همچنین در کنار ارائه خدمات و توجه به کیفیت کار نهایی بایستی هزینه مناسبی را نیز از مشتریان مطابق با تعرفه های تعیین شده از طرف اتحادیه قالیشویان اخذ نماید.

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.