قالیشویی ایران زمین تهران 💦 ☎️ 22000422 ☎️ |

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
136 بازدید

قالیشویی در شهرک غرب

تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471


قالیشویی ایران زمین تهران : شستشوی صحیح و اصولی قالی هر چند که در منابع بسیاری مورد تاکید قرار گرفته است اما هنوز هم افرادی وجود دارند که به دلیل شستشوی غیر اصولی در منزل یا سپردن فرش ها به مراکز قالیشویی نامعتبر، شاهد آسیب های جدی به فرش های دستباف و ماشینی خود می شوند.

در اینجا قصد داریم در مورد شستشوی اصولی فرش در مراکز قالیشویی معتبر صحبت کنیم. یافتن برترین و مجهزترین قالیشویی ایران زمین در حال حاضر به سبب افزایش مراکز فعال در این زمینه به یک چالش مهم برای مردم این منطقه تبدیل شده است.

اصول شستشوی فرش در بهترین قالیشویی ایران زمین تهران

در بیانی ساده، مهم ترین مواردی را که باید در مورد شستشوی اصولی فرش مورد توجه قرار داد می توان شامل انتخاب محل مناسب شستشو، مواد شوینده مرغوب، کیفیت مناسب آب مصرفی و محل مناسب خشک کردن فرش دانست.

تمام این موارد می توانند بر سلامت فرش تاثیرگذار باشند. متاسفانه در اغلب قالیشویی ها به خصوص قالیشویی های غیر معتبر نکات لازم برای شستشوی استاندارد فرش ها رعایت نمی شود؛ از این توصیه می کنیم حتما پیش از انتخاب و سپردن فرش و قالی های خود به یک مرکز حتما تحقیقات و پرس و جوی لازم را انجام داده و سپس اقدام کنید.

مرتبط : قالیشویی بلوار دادمان

در بهترین قالیشویی ایران زمین بایستی:

  • فرش ها به صورت تمام اتوماتیک و با استفاده از دستگاه های مخصوص شسته شوند.
  • از مواد شوینده مرغوب و متناسب با بافت هر نوع فرش برای شستشوی آن استفاده شود.
  • پروسه خشک کردن فرش ها در گرمخانه های مخصوص انجام گردد.

قالیشویی ایران زمین تهران


قالیشویی در شهرک غرب

تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471


علاوه بر این موارد در بهترین قالیشویی ایران زمین در صورتی که به خدماتی از جمله پرداخت فرش، لکه و رنگ برداری آن و همچنین ترمیم و رفوگری فرش نیاز باشد بایستی تمامی این خدمات با کیفیت بالا و با استفاده از بهترین تجهیزات و متدهای روز دنیا انجام شوند تا در نهایت بهترین نتیجه در پاکسازی و بازگردانی زیبایی به فرش حاصل شود.

هزینه مناسب ارائه خدمات در بهترین قالیشویی ایران زمین تهران

مسلما در یافتن یک مرکز قالیشویی مناسب، مردم به مسئله اقتصادی نیز به اندازه کیفیت کار آن مرکز توجه می کنند؛ این گفته بدان معنا نیست که آنها به دنبال یافتن مرکزی باشند که ارزان ترین خدمات را در زمینه شستشوی قالی ارائه دهد چرا که تجربه ثابت کرده است در مورد هر زمینه خدماتی یا تولیدی زمانی که هزینه پایین تر از حد استاندارد باشد کیفیت کار یا محصول پایین می آید.

منظور از هزینه مناسب برای ارائه بهترین خدمات قالیشویی ایران زمین آن است که مرکز قالیشویی در مورد هزینه دریافتی از مشتری جهت ارائه خدمات نیز، به همان اندازه توجه به کیفیت ارائه خدمات دقت نماید و منصفانه رفتار کند. در مورد اغلب قریب به اتفاق انواع خدمات قالیشویی ها هزینه های ارائه خدمات از طرف اتحادیه قالیشویان تعیین شده و دارای تعرفه مشخصی هستند. یک قالیشویی معتبر توجه به این تعرفه ها و اخذ هزینه مناسب از مشتری را نیز جهت اعتبار خود در بازار و در میان مردم مورد توجه قرار می دهد.


قالیشویی در شهرک غرب

تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471


برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.