LogoMakr-7kt5tH

مبل شویی تمام اتوماتیک

سراسر تهران - بدون کف و آبریزی

44330217

تلفن مرکزی

سراسر هفته

در خدمت شما هستیم .

وقت کافی برای تمیز کردن مبل ندارید؟

همین الان با شماره های مبل شویی تماس

بگیرید!

خشکشویی مبل در منزل تهران

خشکشویی مبل در منزل تهران | ☎️ 44330217 ☎️

خشکشویی مبل در منزل تهران بایستی با دقت بالایی انجام گیرد و حتی در صورت نیاز از ابزار و وسایل حرفه ای در این زمینه استفاده گردد.اصولا کثیف شدن مبلمان منزل یک امر اجتناب ناپذیر می باشد. حتی با وجود حساسیت های زیاد و نگهداری با وسواس، بالاخره مبلمان هر خانه ای نیاز به شستشو پیدا می کند.

از این رو آشنایی با روش های خشکشویی مبل در منزل خالی از لطف نمی باشد. پیش از اقدام به شستن مبلمان بهتر است ابتدا پارچه ی مبل و درزهای آن را با دقت جاروبرقی بکشیم تا ذرات گرد و خاک و آلودگی که در درزهای مبلمان گیر کرده اند توسط جاروبرقی جمع آوری گردند. استفاده از برس های نرم یا پرز گیر نیز می تواند موثر باشد.

به طور کلی مجموعه ی این کارها از اقدامات اولیه در امر خشکشویی مبل در منزل محسوب می گردد. در ادامه با ما همراه باشید تا یک مرور کلی در ارتباط با خشکشویی مبل در منزل و شهر تهران داشته باشیم. قبل از اینکه به ادامه مطلب بریم توجه شما رو به دیدن این نمونه کارهامون جلب می کنیم.

شاید به مقالات آموزشی زیر هم علاقه مند باشید :

نحوه نگهداری از مبلمان رنگ روشن

چگونه مبلمان خود را با استفاده از روش های طبیعی شستشو دهیم؟

بهترین مایع برای شستن مبل

 


 

مرتبط : چرا بهره وری از خدمات خشکشویی مبل و موکت ضروری است؟

نکات مهم در شستشوی مبل در منزل تهران :

کوچکترین اشتباه در خشکشویی مبل می تواند موجب وارد شدن آسیب جدی به بخش های مختلف مبل گردد.

• خشکشویی مبل بایستی با دقت بالایی انجام گیرد و حتی در صورت نیاز از ابزار و وسایل حرفه ای در این زمینه استفاده گردد. این کار کمک می کند که به مبلمان آسیبی وارد نگردد و مبلمان به خوبی تمیز شوند.همچنین شما خواننده عزیز از خدمات مبل شویی شهران و مبل شویی سعادت آباد با تخفیف ویژه خدمات دریافت کنید.

خشکشویی مبل در منزل تهران

• خشکشویی مبل بایستی به کمک یک شوینده ی مناسب انجام گیرد. برای این منظور حتما از شامپوی مخصوص مبل شویی استفاده کنید. استفاده از شامپوی مبل در دستگاه مخصوص مبل شویی نقش بسیار مهمی در پاک کنندگی و حفاظت بافت پارچه ی مبل دارد.

مرتبط : بهترین مبل شویی شمال تهران کجاست؟

• نوع شامپوی مخصوص مبل شویی در تعیین قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود.

• بهتر است تا زمان خشک شدن کامل مبل ها از نشستن و استفاده از آنها اکیدا خودداری کرد تا رطوبت موجود بر روی پارچه ی مبلمان کاملا خشک گردد. اگر از دستگاه وکیوم برای خشک کردن مبلمان استفاده گردد معمولا 90 درصد رطوبت پارچه ی مبل گرفته می شود اما با این حال توصیه می شود تا 4 ساعت از نشستن روی مبلمان خودداری نمایید.

• کوچکترین اشتباه در خشکشویی مبل می تواند موجب وارد شدن آسیب جدی به بخش های مختلف مبل از جمله قسمت های پارچه ای و حتی ستون های چوبی و فلزی آن گردد. یکی از تکنیک های کاربردی در این زمینه استفاده از مواد شیمیایی مخصوص شستن مبلمان و ابزارهای ساده، بدون نیاز به کمک گرفتن از آب می باشد. برای این منظور کافی است با یک فرچه ی مناسب لکه ها و آلودگی های موجود بر روی مبل را از بین ببریم و در نهایت روی آن را با پارچه ای تمیز و خشک پاک کنیم.

• خشکشویی مبل در مراکز مخصوص توسط افراد آموزش دیده و با تجربه به کمک دستگاه های ویژه ی مبل شویی انجام می گردد. این دستگاه ها دارای یک مخزن مخصوص آب و مواد شوینده هستند که پس از روشن کردن دستگاه کف حاصل از ترکیب آب و مواد شوینده از نازل دستگاه خارج شده و به کمک فرچه ی متصل به نازل، رویه ی مبل توسط افراد تمیز می گردد. در نهایت پس از اتمام مرحله ی شست وشو، تمامی کف و ماده ی شوینده بوسیله ی وکیوم از روی مبل جمع می شود و وارد مخزن دوم دستگاه می گردد.

ما چگونه کار می کنیم ؟

با شماره ما تماس بگیرید.

ما شروع به تمیز کردن میکنیم.

لذت ببرید!

Call Now Button