قالیشویی شهرک گلستان 💦 ☎️ 44304471 ☎️

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
92 بازدید

تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

شماره تماس های ما در شهرک گلستان


قالیشویی شهرک گلستان : فرش ها از جمله اسباب و اثاثیه اساسی منزل محسوب می شوند و مراقبت و تمیز نگهداشتن آنها مسئله بسیار مهمی محسوب می شود. در شهرهای بزرگ و صنعتی چون شهر تهران به سبب آلودگی هوا در اغلب روزهای سال، فرش و قالی نیاز بیشتری به مراقبت و شستشو پیدا می کند.

برای سپردن فرش ها به یک مرکز قالیشویی در حوالی شهرک گلستان بایستی به دنبال یافتن بهترین قالیشویی شهرک گلستان باشید تا با استفاده از خدمات این مرکز بتوانید نتیجه شستشوی فرش و قالی های خود با بالاترین کیفیت و حفظ سلامت و زیبایی آنها را مشاهده کنید.

در بهترین مرکز قالیشویی شهرک گلستان از تجهیزات پیشرفته و مدرن برای انجام مراحل مختلف قالیشویی استفاده می کنند که در این متن قصد داریم در مورد این دستگاه ها و تجهیزات مخصوص به ارائه مطالب مفید بپردازیم.

تجهیزات بهترین قالیشویی شهرک گلستان

تجهیزات قالیشویی در مراکز مختلف فعال در این زمینه می توانند متفاوت از هم باشند. در حقیقت موسس هر قالیشویی با توجه به بودجه ای که برای تامین تجهیزات قالیشویی اختصاص می دهد اقدام به خرید دستگاه ها و ماشین آلات مختلف قالیشویی می کند.

در بهترین مرکز قالیشویی شهرک گلستان بایستی عملیات قالیشویی به صورت کاملا مکانیزه و بدون دخالت دست انجام شوند. البته لازم به ذکر است که علاوه بر پیشرفته بودن دستگاه ها و ماشین آلات قالیشویی، استفاده از مواد شوینده مرغوب، دارا بودن پرسنلی متخصص و مجرب و … نیز می توانند بر تمیزی کامل فرش های شسته شده و کیفیت نهایی کار تاثیر بگذارد.

قالیشویی شهرک گلستان

دستگاه های تمام اتوماتیک قالیشویی

دستگاه های تمام اتوماتیک قالیشویی دستگاه های مدرن و پیشرفته ای هستند که خود قابلیت کنترل میزان آب و مواد شوینده را دارند. این موضوع باعث میشود هیچ گونه هدر رفتی در مصرف آب و مواد شوینده در طی پروسه قالیشویی اتفاق نیفتد.

مرتبط : آیا به دنبال خدمات قالیشویی در غرب تهران هستید؟

علاوه بر این، این دستگاه ها چندین فرچه و برس مخصوص جهت شستشوی انواع فرش همچون فرش های ماشینی و دستباف دارند که به راحتی می توانند تمام آلودگی ها را از لا به لای تار و پود فرش جدا و از بین ببرند. پس از شستشوی کامل فرش و قالی در این دستگاه عملیات آبکشی، آبگیری و خشک کردن فرش نیز به صورت کاملا مکانیزه انجام می شود.


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

شماره تماس های ما در شهرک گلستان


اتاق گرمخانه

اتاق گرمخانه محلی است که فرش ها را پس از آبگیری به آن منتقل می کنند تا رطوبت فرش در این فضا به طور کامل خشک شود. اتاق گرمخانه ویژگی هایی از جمله توزیع یکنواخت حرارت در تمام فضا را دارا می باشد و از این رو هر نوع فرشی با الیاف مختلف و میزان تراکم متفاوت در این فضا می تواند به خوبی خشک شود.

البته در برخی قالیشویی ها ممکن است به جای استفاده از این تجهیزات مدرن، از دستگاه ها و ماشین آلات نیمه اتومات برای انجام مراحل مختلف پروسه قالیشویی استفاده کنند.

در هر حال واضح است که استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته می تواند کیفیت کار بسیار مطلوبی را ارائه دهد و بهترین مراکز قالیشویی مراکزی هستند که از این دستگاه های تمام اتومات برای ارائه خدمات خود به مشتریان استفاده می کنند.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.