قالیشویی در تجریش تهران 💦 | ☎️ 22000422 ☎️

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
194 بازدید

 

💦💦 قالیشویی در تجریش تهران ☎️ روی شماره فشار دهید☎️

خیابان تجریش
تهران
تلفن : 02122000422


قالیشویی در تجریش تهران : اگر از جمله اهالی منطقه تجریش هستید و در یکی از خیابان ها و یا کوچه های این محدوده زندگی می کنید حتما برایتان پیش آمده است که به دنبال استفاده از خدمات نظافتی و یا خدمات قالیشویی تجریش بوده اید.همه ما دوست داریم در ازای مبلغی که پرداخت می کنیم، خدمات با کیفیتی دریافت کنیم.شست و شوی اصولی و منظم فرش برای حفظ ظاهر و طول عمر فرش، بسیار مهم است.
امروزه با گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی، فرهنگ سازی برای عدم مصرف بی رویه آب و حمایت از کسب و کارها، تقاضا برای استفاده از خدمات قالیشویی بالا رفته است. با بالا رفتن تقاضا، قالیشویی های زیادی شروع به فعالیت نمودند.

در این بازار پر رقیب چه عواملی در موفقیت یک قالیشویی تاثیر گذار اند؟ مجاز بودن، ارائه خدمات با کیفیت، مشتری مداری و قیمت منصفانه از جمله موارد مهم در موفقیت یک قالیشویی هستند.

کیفیت کار یک قالیشویی زبان به زبان می چرخد و با گذشت زمان رو به پیشرفت است. مسلما ماندگاری ما بین رقیبان، تلاش زیادی می طلبد.اگر به دنبال قالیشویی تجریش هستید با قالیشویی های متنوع زیادی رو به رو میشوید.

مرتبط : بهترین مبل شویی شمال تهران کجاست؟

با نزدیک شدن به خانه تکانی ها، تبلیغات هم زیاد می شوند، همیشه حواستان به قالیشویی های غیر مجاز باشد. همان طور که در قالیشویی مجاز صحبت کردیم، برای مطمئن شدن از قالیشویی تجریش که فعالیتش مجاز باشد، کافیست به سایت اتحادیه قالیشویان سر بزنید.


💦💦 قالیشویی در تجریش تهران ☎️ روی شماره فشار دهید☎️

خیابان تجریش
تهران
تلفن : 02122000422


چرا قالیشویی آذین را به عنوان قالیشویی در تجریش انتخاب کنیم؟

قالیشویی در تجریش تهران

پیشنهاد ما این است که فقط یکبار از خدمات متنوع قالیشویی آذین استفاده کنید، فراموشش نمی کنید!یک تیم حرفه ایی که نتیجه سالها تجربه و تخصص است. خدمات متنوع قالیشویی آذین عبارتند از: رفوی فرش (پارگی، پوسیدگی)، ترمیم سوختگی، پاک کردن لکه لاک، شست و شوی اصولی انواع فرش، موکت و مبل. شما تمام این خدمات را به راحتی در محله تجریش دریافت می کنید.حتی اگر سخت پسند در انتخاب قالیشویی تجریش هستید، قالیشویی آذین تمام تلاش خود را می کند تا سرویس فوق العاده ایی را ارائه دهد.

از جمله ویژگی های قالیشویی آذین، عبارتند از:

• سرویس شبانه روزی حتی در ایام تعطیل در تمام نقاط تهران
• دریافت هزینه در صورت رضایت کامل مشتری
• حذف واسطه و ارتباط مستقیم با کارخانه که منجر به ارائه خدمات با قیمت مناسب و زمانی سریع تر شده است.
• آبکشی کاملا شرعی
• عدم استفاده از مواد بهداشتی آسیب زا که منجر به پوسیدگی فرش می شوند.
• ارائه خدمات حرفه ایی رفوگری و ترمیم فرش (سوختگی، پوسیدگی، بیدزدگی)
• شست و شوی اصولی فرش دستباف با مواد شوینده مناسب و ضمانت بازگرداندن فرش به شکل روز اول
• خدمات خشکشویی مبل و موکت در محل (یکی از دغدغه های افرادی که مبل نفیس و به رنگ روشن دارند، نحوه تمیز کردن آن است، مسلما خارج کردن مبل از منزل امکان پذیر نیست و استفاده از لکه های موجود در بازار به هیچ عنوان توصیه نمی شود، چون احتمال تداخل رنگی و پوسیدگی وجود دارد. در آخر رضایت خاطر مشتری مهمترین دغدغه قالیشویی آذین است، به شما پیشنهاد میکنیم یک بار از خدمات متنوع قالیشویی تجریش توسط ما استفاده نمایید.


💦💦 قالیشویی در تجریش تهران ☎️ روی شماره فشار دهید☎️

خیابان تجریش
تهران
تلفن : 02122000422

برچسب‌ها:, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.