سمپاشی سوسک کابینت تهران 🪳 | شماره تلفن ☎️ 44323302 ☎️ | شرکت سمپاشی آذین

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
304 بازدید

تلفن : 02144323302
تلفن دوم: 09121574277


سوسک کابینت از مقاوم‌ترین حشراتِ حال حاضر به شمار رفته است. طول دوران زیست سوسک کابینت به دوران زندگی دایناسورها بازگشته و انسان اولیه به منظور از بین بردن این حشره مزاحم آن را به آتش می‌کشیده است. بنابراین، شگفت آور نیست که این حشره موذی در طول سالیان متمادی جهش یافته و خود را در برابر هرگونه سم مقاوم کرده باشد. از این سوسک با عنوان دیگر سوسک ریز آلمانی نیز یاد شده است. از آنجا که از بین بردن این حشره بسیار دشوار بوده، سمپاشی سوسک کابینت بسیار حائز اهمیت شمرده شده است.

آب، غذا و پناهگاه را از سوسک کابینت پس بگیرید!

اما، چرا سوسک ریز آلمانی به وفور در آشپزخانه منازل و سایر اماکن یافت می‌شود؟ خوب است بدانید که سوسک ریز آلمانی به دنبال سه المان آب، غذا و محل امن به عنوان زیستگاه می‌باشد. احتمالاً بنا بر علت فوق سوسک ریز آلمانی عاشق و شیفته آشپزخانه است. بنابراین، سمپاشان متبحر سعی بر آن دارند تا با شناسایی این حشره و از طریق قطع قوت و غذا زیستگاه آن را تخریب نماید.

در این راستا، متخصصان سمپاش ممکن است از شما بخواهند به تعمیر شیرآلات و لوله‌های آب بپردازید. سینک دستشویی، ظرفشویی و وان را کاملاً خشک نمائید. اسفنج و یا اسکاچ ظرفشویی مرطوب را درون محفظه پلاستیکی قرار بدهید و درپوش مسواک‌های آب خورده را بگذارید تا منابع آبی این حشره را پس بگیرید.

علاوه بر این، سعی نمائید زمین را از هرگونه خرده مواد غذایی پاکسازی کنید. از بسته شدن سطل زباله و خالی بودن آن اطمینان حاصل نمائید. و ظرف مواد غذایی را به خوبی کنترل کنید. بدین وسیله قادر خواهید بود مانع از غذارسانی به این حشره شوید.در پایان، درزها و شکاف‌ها را خوب بپوشانید تا از خانه شما به عنوان محل امن حشره استفاده نشود.

مرتبط : سمپاشی سوسک بزرگ در تهران


تلفن : 02144323302
تلفن دوم: 09121574277


سمپاشی سوسک کابینت تهران

چرا سوسک کابینت باید از بین برود؟

از یک سو، سرعت تکثیر سوسک کابینت بسیار بالا است. از سوی دیگر، فاصله زمانی بین تولد و بالغ شدن این حشره بسیار کوتاه می‌باشد. به همین ترتیب، شما باید با سرعت بسیار بالا در جهت سمپاشی سوسک ریز آلمانی اقدام نمائید. چه بسا، سوسک‌های ریز آلمانی کپسول تخم را با خود حمل نموده و به افزایش جمعیت نوع حشره خود کمک خواهد کرد.

و از آنجا که این زاد و ولد معمولاً در آشپزخانه، مهم‌ترین بخش منزل صورت گرفته، عدم توانایی در ریشه کن کردن این حشره بهداشت و سلامت عمومی انسان را به خطر خواهد انداخت. استشمام رایحه ناخوشایند باقی مانده روی مواد غذایی ممکن است از علائم حضور افراطی سوسک کابینت به شمار برود.

به طور کلی، عوارض مهم حضور سوسک کابینت احتمال ابتلا به انواع بیماری را افزایش بدهد. انواع بیماری باکتریایی، تنفسی، پوستی و ویروسی از جمله عوارض حاصل از عدم سمپاشی سوسک کابینت به شمار رفته است.

فصل پاییز؛ فصل ایده آل برای سمپاشی سوسک ریز آلمانی

ضروری است بدانید که سوسک کابینت تمایل به ماندن در فضای گرم، مطبوع و مرطوب دارد. به همین علت، فصل پاییز می‌تواند به فصل ایده آلی برای جاگیر شدن این حشره بدیل گردد.
از آنجا که از بین بردن سوسک کابینت با سمپاشی خانگی امری محال است، با سمپاشی اصولی این حشرات مزاحم را ریشه کن کنید!


تلفن : 02144323302
تلفن دوم: 09121574277


 

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.