سمپاشی سوسک بزرگ در تهران 🪳| شماره تلفن ☎️ 44323302 ☎️ | شرکت سمپاشی آذین

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
849 بازدید

تهران - خیابان شهران - خیابان طبیعت, تهران - تلفن : 02144323302 تلفن دوم: 09121574277

اگر نیاز به سمپاشی سوسک در تهران دارید با ما تماس بگیرید و خدمات متنوع ما بهره مند شوید.


سمپاشی سوسک بزرگ در تهران : ممکن است شما تا به حال بارها سوسک بزرگ فاضلابی را در اطرافِ چاه فاضلاب مشاهده کرده باشید. ظاهر این آفت آنچنان ناخوشایند است که اهل خانواده بلافاصله پس از دیدن آن اقدام به جیغ کشیدن و یا اسپری زدن می‌نمایند. با این حال، ظاهر چندش سوسک تنها عامل سمپاشی آن نخواهد بود. عوارض حاصل از هم زیستی سوسک با انسان آنچنان صدمه زا بوده که اهل خانه باید هرچه سریع‌تر از شر این آفت مزاحم خلاصی یابند.

پروسه از بین بردن و ریشه کن کردن سوسک درشت فاضلابی در قیاس با سوسک ریز آلمانی آسان‌تر می‌باشد. این در حالی است که استفاده خودسرانه از سموم آفت کش احتمال افزایش مقاومت سوسک درشت فاضلابی را به دنبال دارد. بنابراین، پیش از اجرای هرگونه عملیات غیرمتبحرانه با کادر مجرب سمپاشی مشورت نمائید.شاید درباره سمپاشی سوسک کابینت هم بخواهید بخوانید.

معدن سوسک بزرگ فاضلابی کجا است؟

حقیقت این است که با شروع سرد شدن هوا سوسک‌ها به دنبال زیستگاه با شرایط آب و هوایی گرم و مطبوع می‌گردند. به همین علت، امکان مشاهده سوسک درشت فاضلابی در فصل پیش رو بسیار بالاتر از سایر فصول سال است. با این حال، سوسک بزرگ فاضلابی در بسیاری از اماکن نظیر اتاق زیر شیروانی، اتاق لباسشویی، انباری، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام، چاله آسانسور، زیرزمین و موتورخانه یافت می‌شوند. این موارد تنها به واحدهای مسکونی ختم شده، ولیکن، سوسک درشت فاضلابی را می‌توان در بسیاری از اماکن عمومی همانند کافه، رستوران و نانوایی مشاهده نمود.

اما، اگر به دنبال معدن این آفت مزاحم و ناخوشایند هستید آنان را در ترک، شکاف و درز در و دیوار، بدنه وسایل چوبی همانند تختخواب و مبل، دستگاه‌های الکتریکی نظیر تلویزیون و رادیو، لوله بخاری، مجاورت حیوان خانگی، اجاق گاز و ظروف غذا پیدا خواهید کرد. احتمال دارد بر این تصور باشید که سوسک بزرگ فاضلابی تنها در شب فعالیت دارد. منتهی، امکان مشاهده سوسک گرسنه در طول روز بسیار بالا است.

مرتبط : آیا سمپاشی حشرات در فصل پاییز و زمستان ضروری است؟


تهران - خیابان شهران - خیابان طبیعت, تهران - تلفن : 02144323302 تلفن دوم: 09121574277

اگر نیاز به سمپاشی سوسک در تهران دارید با ما تماس بگیرید و خدمات متنوع ما بهره مند شوید.


سمپاشی سوسک

چرا باید هرچه سریع‌تر سوسک بزرگ فاضلابی را ریشه کن کرد؟

به طور کلی، سوسک درشت فاضلابی از طریق مدفوع کردن مسیریابی می‌کند. این آفت به طور عمده از ته مانده مواد غذایی، غذاهای فاسد شده و همچنین، کثافات سیر می‌شود. در این راستا، ترشح دهان و غدد این آفت به آلوده کردن مواد غذایی دامن می‌زند.

بنابراین، شگفت آور نیست اگر بگوییم حرکت کردن سوسک در مسیر آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و اتاق خواب احتمال ابتلای اهل خانه به انواع بیماری را افزایش خواهد داد.

سوسک درشت فاضلابی معمولاً از طریق آلوده کردن مواد غذایی و برخی وسایل بهداشتی شخصی احتمال ابتلا به انواع بیماری آلرژیک، باکتریایی، پوستی، تنفسی و ویروسی را افزایش می‌دهد.

به همین علت، اگر پس از مشاهده دو یا چندین سوسک درشت فاضلابی متوجه ابتلای اعضای خانواده به انواع بیماری اسهال، التهاب روده، تب، خارش پوستی و وبا شدید، هرچه سریع‌تر نسبت به سمپاشی این آفت آسیب رسان اقدام نمائید.

آیا سمپاشی سوسک امری ضروری است؟

سمپاشی سوسک درشت فاضلابی مهم‌ترین امر در جهت کنترل جمعیت این آفت مزاحم است.از آنجا که سرعت زاد و ولد این آفت بسیار بالا بوده، سمپاشی آن راه موثری برای ریشه کن کردن آن به شمار می‌رود.

سمپاشی سوسک ریز را چگونه انجام دهیم ؟

  • منابع غذایی و آب سوسک ریز را قطع کنید

مانند سایر موجودات زنده، غذا و آب برای رشد سوسک ضروری است. اگر متوجه حشرات شش پا در خانه خود شدید، به اطراف نگاهی بیندازید تا علائم غذایی که سوسک ها از آن تغذیه می کنند را پیدا کنید.

خرده های روی زمین یا میز؟ از جاروبرقی استفاده کنید یا آنها را پاک کنید. اطمینان حاصل کنید که همه کیسه های باز غذا را ببندید و آنها را در ظروف در بسته در انبار نگهداری کنید. این کار باعث می‌شود که سوسک‌ها در داخل خانه شما تنقلات نخورند و در نتیجه از رشد یا افزایش جمعیت موجودات کمک می‌کند.

حتی خانه‌های تمیز هم در خطر ابتلا به سوسک‌ها هستند، فقط به این بستگی دارد که سوسک ریز چقدر راحت به غذا و آب دسترسی پیدا کند.

  • طعمه سوسک را بچینید

طعمه سوسک اساساً سم است. در حالی که برای انسان جالب است، سوسک ها طعم طعمه را دوست دارند و آن را به لانه های خود باز می گردند. این به آرامی سوسک ها را از بین می برد.

مطمئن شوید که طعمه را در محلی قرار دهید که حیوانات خانگی یا کودکان به راحتی به آن دسترسی نداشته باشند، مانند زیر سینک یا گوشه کابینت.طعمه باعث مرگ سوسک ها در عرض یک تا سه روز پس از مصرف می شود.

  • اسید بوریک یک قاتل طبیعی سوسک است

اسید بوریک یک راه آزمایش شده و واقعی برای خلاص شدن از شر سوسک ها است. سه قاشق چایخوری اسید بوریک، سه قاشق چایخوری شکر و سه قاشق چایخوری آب را با هم مخلوط کنید. مخلوط را در پایه یک شیشه (مانند شیشه میسون) قرار دهید و درب آن را نگذارید. شیشه در معرض معجون اسید بوریک را در محلی قرار دهید که ترافیک سنگین سوسک را مشاهده کنید. سوسک ها با محلول تماس پیدا می کنند و آب بدنشان کم می شود و در نهایت می میرند.

  • اسپری سوسک را از فروشگاه خریداری کنید

از بین بردن سوسک ها با اسپری مناسب نسبتاً آسان است. اسپری حشره کش یکی از موثرترین اسپری ها در کشتن سوسک ها است. یک قوطی از این حشره کش ها برای مواقعی که سوسکی را در خانه خود می بینید و نمی خواهید خیلی نزدیک شوید مفید است. اسپری سوسک باید تقریباً فورا حشره را از بین ببرد.

  • با یک شرکت سمپاشی تماس بگیرید

این گزینه احتمالاً برای شما هزینه خواهد داشت، اما اگر مشکل جدی دارید، باید با یک متخصص برای کمک تماس بگیرید. سعی نکنید به تنهایی آن را مدیریت کنید. یک شرکت حرفه ای سمپاشی می تواند به از بین بردن مشکل سوسک در خانه شما از طریق درمان های موثر حشرات کمک کند. اگر حیوانات خانگی و کودک دارید، حتما گزینه ای را انتخاب کنید که کمترین خطر را برای کودک یا حیوان خانگیتان را داشته باشد.


تهران - خیابان شهران - خیابان طبیعت, تهران - تلفن : 02144323302 تلفن دوم: 09121574277

اگر نیاز به سمپاشی سوسک در تهران دارید با ما تماس بگیرید و خدمات متنوع ما بهره مند شوید.

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.