سمپاشی رستوران ☎️ 44323302 ☎️ |سمپاشی آذین

سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران تهران : یک برنامه کنترل آفات رستوران به خوبی مدیریت شده با سه مرحله اساسی شروع می شود:

بازرسی : این مرحله به شما کمک می کند تا ایده اولیه ای از محل نگهداری آفات داشته باشید، به طوری که می توانید تصمیم بگیرید که کجا برنامه های آفت کش را متمرکز کنید.

پناهگاه های احتمالی یا نقاط مخفی را از نظر وجود آفات زنده، مدفوع، پوست های ریخته گری و تخم مرغ بررسی کنید. جوندگان، سوسک‌ها و مگس‌ها معمولاً شواهدی از هجوم‌های فعال به جا می‌گذارند.

سطل زباله، سینک، زهکشی کف، تجهیزات آشپزخانه، فضای خالی دیوارها، پریزهای برق، جعبه های برق، لوله های توخالی روی پایه های دستگاه و هر شکاف، شکاف یا فضای خالی دیگری را که ممکن است جونده یا حشره در آن ساکن شده باشد، بازرسی کنید.

تخته های چسب را در نزدیکی آلودگی های مشکوک قرار دهید. این به نظارت بر مناطق مشکوک مشکل کمک می کند و به شما اجازه می دهد که چه نوع آفتی دارید و در کجا باید از درمان استفاده کنید.ممکن است به مقاله سمپاشی ساختمان اداری هم علاقه مند باشید.

بهداشت مناسب یکی از عناصر کلیدی در کنترل آفات است. سطل‌های زباله، سینک‌ها، کف‌پوش‌ها و تجهیزات آشپزخانه باید تا حد امکان تمیز شوند و به‌ویژه قبل از ترک شبانه‌روزی تمیز شوند. هر یک از این مناطق در صورت عدم کنترل می تواند به طور بالقوه منجر به هجوم آفت شود.

حذف به معنای دور نگه داشتن آفات قبل از تبدیل شدن به یک مشکل است. هر روزنه ای که منجر به حفره های دیوار می شود را درز بزنید و هرگز درها یا پنجره های بدون محافظ را باز نگذارید. درمان آفات در خارج نیز ممکن است مانع از حمله آنها به داخل خانه شود.

سمپاشی رستوران

سه آفتی که تقریباً در هر شرکت خدمات غذایی مشکل ساز به نظر می رسد سوسک، مگس و جوندگان هستند. هنگامی که سه مرحله فوق به طور مداوم در طول زمان دنبال شود، در ارتباط با کاربرد مناسب آفت کش، مشکلات آفات را می توان کاهش و کنترل کرد.ممکن است به مقاله سمپاشی ساختمان علاقه مند باشید.

کنترل آفات در هر کسب و کاری مهم است، به ویژه در صنایع غذایی و هتلداری. در میان قوانین بهداشتی نظارت دقیق و شیوع رسانه‌های اجتماعی، یک جونده یا تعداد انگشت شماری از حشرات می‌تواند به قیمت از دست دادن مشتریان شما تمام شود.

انجام اقدامات پیشگیرانه لازم، مانند مواردی که در این راهنمای خرید و مقاله نکات کنترل آفات رستوران ما ذکر شده است، انجام دهید تا آفات را از محل شما دور نگه دارید.

نحوه درمان سوسک ها در رستوران:

سوسک ها رفتگرهای غیربهداشتی هستند که ممکن است حامل باکتری های خاصی باشند که در صورت رها شدن روی غذا می توانند باعث بیماری شوند.

علاوه بر این، آنها به عنوان منبع آلرژن و محرک آسم عمل می کنند. سوسک‌ها معمولاً در مکان‌های تاریک و مرطوب مانند پشت یخچال‌ها، سینک‌ها و اجاق‌ها یا زیر زهکشی‌های کف و داخل موتورها و وسایل اصلی یافت می‌شوند.

آنها می توانند از سوراخ ها و شکاف های کوچک در ساختمان وارد شوند یا می توانند روی کیسه ها یا ظروف دیگر وارد شوند.

هنگام برخورد با سوسک‌ها، درمان‌ها باید به ترک‌ها، شکاف‌ها و حفره‌های دیواره محدود شود زیرا سوسک‌ها بیشتر وقت خود را در اینجا می‌گذرانند. استفاده از ترکیبی از طعمه سوسک، حشره کش و تنظیم کننده رشد حشرات معمولا مورد نیاز است.

طعمه‌های سوسک مانند Avert Dry Flowable یا MaxForce FC را در شکاف‌ها یا شکاف‌هایی که مدفوع سوسک پیدا شده است، اعمال کنید.

یک حشره کش یا یک فوم حشره کش را در حفره های دیواری که لوله های لوله کشی وجود دارد و در فضای خالی دیوار پشت اجاق گاز یا ماشین ظرفشویی بمالید. این دیوارها به دلیل رطوبتی که توسط لوله ها تامین می شود، به احتمال زیاد سوسک هایی در داخل آنها پنهان شده است.

مگس ها :

مگس ها به دلیل انتشار حداقل 200 پاتوژن و انگل شناخته شده به انسان معروف هستند. آنها به ندرت انسان را گاز می گیرند یا نیش می زنند، اما از آنجایی که اغلب بر روی حیوانات مرده، غذای فاسد، کود و زباله فرود می آیند، بیماری هایی را که برای انسان مضر است، جمع می کنند و منتشر می کنند.

موش ها :
موش ها آفات خطرناک و مخربی هستند. آنها حامل و انتقال دهنده ویروس ها، باکتری ها و سایر بیماری ها هستند. علاوه بر این، آنها می توانند مسئول آسیب رساندن به اموال شما، جویدن دیوارها و سیم کشی ها و سرکشی به غذا باشند!

پشه ها :
پشه ها برای مصرف خون ، انسان را نیش می زنند. در حین انجام این کار، آنها همچنین می توانند بیماری های مضر و گاهی کشنده از جمله ویروس زیکا، تب زرد، دنگی و مالاریا را منتقل کنند.در هر صورت اگر در مقابله با آفات رستوران ناموفق بودید حتما با سمپاشی آذین تماس بگیرید.

اشتراک در خبرنامه

آخرین مقالات را در ایمیل خود داشته باشید!

آخرین مطالب آموزشی

Call Now Button