سمپاشی منزل در تهران ☎️ 44323302 ☎️ |سمپاشی آذین

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
1 سال قبل
433 بازدید

سمپاشی منزل در تهران : سمپاشی منازل به طور عمده، فصل تابستان به فصل افزایش جمعیت حشرات موذی معروف است. با این حال، ما قادر به انکار حضور فعال حشرات و جانوران موذی در فصل پاییز و زمستان نیستیم. حضور فعال حشرات و جانوران موذی اعم از بید، پشه، ساس، سوسک، شپش، کک، مار، مگس، موش، مورچه، موریانه، هزارپا و… گاهاً آنچنان آزاردهنده بوده که با هیچگونه امور سمپاشی خانگی رفع نشده و آسایش و آرامش را از اهل خانه سلب می‌کند.

بنابراین، امور سمپاشی منازل از سوی استادکاران معمولاً زمانی اجرا شده که خانه دیگر به محل زندگی حشرات و جانوران موذی تبدیل شده و شما قصد دارید خانه را از چنگال این موجودات ریز و کوچک مزاحم رها کنید.

مرتبط : سمپاشی ساختمان؛ مهم‌ترین راه کنترل جمعیت آفات و حشرات موذی

ممکن است بارها سمپاشی خانگی را امتحان کرده، اما، بازخورد دلخواه را نگرفته باشید. حال، پرسش اینجاست که چرا انتظارات حاصل از سمپاشی سنتی برآورده نمی‌شود؟ حقیقت این است که تنوع حشرات و جانوران موذی روز به روز در حال افزایش بوده و راه حل‌های مقابله با آنان با روش‌های سمپاشی سنتی چندان کارساز نیست.

به همین علت، استادکاران سمپاشی منازل تنها افرادی هستند که قادر به رفع و رجوع صد در صد حشرات و جانوران موذی در راستای اهمیت مزاحمت آنان می‌باشند.

چه موقع سراغ کادر مجرب سمپاشی منازل برویم؟

به طور کلی، حشرات و جانوران موذی بعضا بنا بر نوع در زمان و مکان خاص فعالیت دارند.
به عنوان مثال، پشه و مگس در فصل تابستان و کک در فصل زمستان حداکثر فعالیت را دارند. این در حالی است که مار و موش در نواحی رطوبت زا بیشتر دیده می‌شوند.
با این حال، امکان دارد حضور بیش از اندازه حشرات و جانوران موذی در برخی فصول زمانی و مکانی نیازمند اجرای تخصصی امور استادکاران سمپاشی منازل باشد.

سمپاشی منزل در تهران

 •  بید، مور و موریانه؛ وسایل چوبی
   پشه و مگس؛ فضای پیرامون
   ساس؛ تشک، رختخواب و ملافه
   سوسک؛ انباری، سرویس بهداشتی و چاه فاضلاب
   سوسک ریز؛ پارکت و کابینت
  شپش؛ مناطق گرم و مرطوب
   کک؛ پرز فرش، ترک و شکاف سقف و دیوار، چوب رطوبت دیده و نرم، قفسه غذا
   مار و موش؛ محیط مرطوب
   هزارپا؛ ترک و شکاف به خصوص در انباری، موتورخانه و زیرزمین

مراحل اجرای امور تخصصی

سمپاشی خانگی بنا بر انواع روش سنتی ممکن است چندان دقیق اجرا نشود. حتی امکان مشاهده و دریافت بازخورد مثبت از سمپاشی سنتی بسیار محدود است. با این حال، سپردن امور سمپاشی به دست افراد کاربلد مشکلتان را با اطمینان خاطر و در اسرع وقت حل خواهد کرد.

مرتبط : اهمیت سمپاشی سوسک کابینت

I. ارزیابی محل؛ استادکاران معمولاً طی بازدید رایگان و کارشناسی محل آن را از لحاظ شناسایی نوع حشرات و جانوران موذی فعال، نوع سم موثر و همچنین، هزینه اجرای امور بررسی می‌کنند.

II. اجرای امور تخصصی سمپاشی؛ امور سمپاشی تضمینی معمولاً بنا بر نوع حشرات و جانوران موذی و محل در زمان ایده آل انجام می‌پذیرد.

III. پشتیبانی تیم سمپاشی منازل؛ تیم سمپاشی از زمان نخستین تماس تا زمان اتمام کار همراه با شما خواهد بود تا از بروز هرگونه مشکلات احتمالی پیشگیری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *