سمپاشی مگس |سمپاشی کنه |سمپاشی کک |سمپاشی مورچه 🐜 ☎️ 44323302 ☎️ | شرکت سمپاشی آذین

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
4 ماه قبل
103 بازدید
تهران - خیابان شهران - خیابان طبیعت, تهران - تلفن : 02144323302 تلفن دوم: 09121574277

اگر نیاز به هر گونه سمپاشی در تهران دارید با شماره تلفن های بالا با ما تماس بگیرید.


آفات در ساختمان ها ، هجوم آفات به ساختمان ها هر از چند گاهی اجتناب ناپذیر است. بعید است که برخی از آفات واقعاً آزاردهنده باشند، به خصوص در تعداد کم (مثلاً یک عنکبوت گاه به گاه)، اما سایر آفات می توانند به یک مشکل جدی تبدیل شوند.اگر در تهران هستید با سمپاشی ساختمان تهران تماس بگیرید.
مشکلات ناشی از آفات در یک ساختمان می تواند شامل موارد زیر باشد:
  • خراب شدن ساختمان (به عنوان مثال جوندگان سوراخ ایجاد می کنند، موریانه ها چوب را از بین می برند.
  • افرادی که دچار آلرژی می شوند (آلرژی به حیواناتی مانند پوسوم و موش صحرایی یا کنه های گرد و غبار شایع هستند.
  • آفات می توانند بیماری ها (مانند مگس ها، جوندگان) را ایجاد و گسترش دهند.
  • نیش از عنکبوت، کک، پشه و غیره
تأثیرات روانی
بهداشت برای جلوگیری از بسیاری از انواع آفات مهم است. آفات در جستجوی غذا وارد خانه می شوند و اگر غذا پیدا کنند می مانند. اگر قرار است آفت وارد خانه شود باید جایی داشته باشد که بتواند وارد آن شود. اغلب نقطه ورود فقط یک سوراخ کوچک است. اگر بتوان نقطه ورود را پیدا کرد و مسدود کرد، این شاید ساده ترین روش کنترل باشد. تله ها ممکن است در برخی موارد استفاده شوند که در نزدیکی نقطه ورود قرار دارند. با این حال، برخی از گونه های بومی ممکن است حیوان خانگی در نظر گرفته شوند، بنابراین مطمئن شوید که اگر سوراخ را مسدود کنید، در داخل دیوارها گیر نخواهند کرد.شاید به مطلب سمپاشی ساس تختخواب هم علاقه مند باشید.

آشنایی با کنه ها – از بین بردن کنه در خانه

کنه ها حیوانات کوچک هشت پا هستند که به عنکبوت ها (Phylum arachnida) مربوط می شوند. این آفات مسئول واکنش های آلرژیک در برخی افراد هستند و از آنجایی که اندازه میکروسکوپی دارند، شناسایی آنها دشوار است. آنها به احتمال زیاد در مناطق فرش شده، ملحفه تخت و هر جایی که گرد و غبار جمع می شود یافت می شوند. آنها همچنین ممکن است مسئول انتشار بیماری باشند.اگر نیاز به سمپاشی کنه دارید با ما تماس بگیرید.شاید به مطلب سمپاشی ساختمان اداری هم علاقه مند باشید.
کنه ها در باغ نیز وجود دارند و بنابراین ممکن است در گیاهان سرپوشیده نیز وجود داشته باشند. آنها اغلب به سختی با چشم غیر مسلح قابل مشاهده هستند. آنها از انواع مواد گیاهی و جانوری تغذیه می کنند و عمدتاً در ماه های گرم سال فعال هستند. کنه های شکارچی نیز وجود دارند که می توان از آنها برای حمله و کنترل گونه های مضر استفاده کرد.

تهران - خیابان شهران - خیابان طبیعت, تهران - تلفن : 02144323302 تلفن دوم: 09121574277

اگر نیاز به هر گونه سمپاشی در تهران دارید با شماره تلفن های بالا با ما تماس بگیرید.

آشنایی با کک سمپاشی کک در منزل

سمپاشی کک تهران
کک در شرایط خشک و گرد و غبار رشد می کند.لاروها از مواد آلی موجود از خرده های غذا گرفته تا مو تغذیه می کنند. آنها می توانند باعث ایجاد بثورات و گسترش بیماری شوند. به محض وقوع آلودگی، خلاصی از آنها به دلیل الگوهای پرورش چرخه ای آنها بسیار دشوار است.اگر نیاز به سمپاشی کک تضمینی  در تهران دارید با ما تماس بگیرید.
هنگامی که کک های بالغ کوچک دچار اختلال شوند، بسیار سریع حرکت می کنند. آنها به راحتی دیده می شوند، اما به راحتی گیر نمیفتند. آنها در انواع مختلف آب و هوا زندگی می کنند و در شرایط گرم و مرطوب می توانند به تعداد بسیار زیادی در داخل و خارج در شن، خاک یا گرد و غبار، روی حیوانات یا علف های بلند تولید مثل می کنند.اگر نیاز به سمپاشی کک در منزل دارید با ما همین الان تماس بگیرید.

آشنایی با مورچه ها – سمپاشی مورچه تهران

مورچه ها در مناطقی که آماده سازی غذا انجام می شود، یعنی آشپزخانه،بیشتر مشکل ساز هستند. اغلب آنها از یک منبع بیرونی وارد ساختمان می شوند و به همین دلیل در برابر تلاش های محلی برای حذفشان مقاومت می کنند. رعایت بهداشت در قالب حذف ضایعات مواد غذایی، به ویژه غذاهای شیرین اغلب برای جلوگیری از آنها کافی است. سوراخ های اطراف درها، کف و پنجره ها نیز باید آب بندی شوند.اگر نیاز به سمپاشی خانه برای مورچه دارید همین الان با ما تماس بگیرید.
مورچه ها یک مزاحم جزئی هستند، اما گاهی اوقات می توانند به یک مشکل بسیار بزرگ تبدیل شوند و به خانه ها و ساختمان های دیگر حمله کنند. برخی از آنها در واقع می توانند مفید باشند، به خصوص مورچه های بزرگتر که به سایر حشرات که آفات گیاهی هستند حمله کرده و آنها را از بین می برند.
مشکلات می توانند از جزئی تا بسیار جدی متفاوت باشند:
  • لانه سازی و تخریب چوب (مانند صندلی، دیوار، ساختمان)
  • گاز گرفتن افراد (بعضی از انواع مورچه ها گاز می گیرند به مراتب بدتر از انسان ها !)
  • جابجایی خاک، ایجاد لانه های نامناسب، تضعیف سازه ها.
  • حرکت از باغ در داخل خانه، به ویژه به آشپزخانه در جستجوی مواد غذایی. مورچه ها می توانند ناقل بیماری های مختلف انسانی مانند اسهال خونی، سالمونلا و آبله باشند.
از بین بردن مورچه ها گاهی اوقات می تواند مشکل ساز باشد، هرچند در مکان های مستعد موریانه. اگر مورچه‌هایی که به موریانه‌ها حمله می‌کنند از بین بروند، موریانه‌ها ممکن است آزادانه به ساختمان‌ها حمله کنند بدون اینکه چیزی مانع گسترش آن‌ها شود.اگر رستوران دار هستید شاید به مطلب سمپاشی رستوران هم علاقه مند باشید.

آشنایی با موریانه ها – سمپاشی موریانه در تهران

موریانه ها می توانند باعث آسیب ساختاری در مقیاس بزرگ به ساختمان ها شوند و در صورت اجازه به دست آوردن جای پایی کوچک می توانند ساختمان ها را کاملاً ناامن کرده و نیاز به تخریب داشته باشند. آنها فقط در سازه های چوبی مشکل ساز می شوند.
موریانه ها مستعمرات را در خاک یا چوب ایجاد می کنند (گاهی اوقات تپه های بزرگ زمینی می سازند). آنها می توانند آسیب جدی به چوب وارد کنند. آنها رطوبت بالا را دوست دارند و معمولاً دمای بین 20 تا 24 درجه سانتیگراد را دوست دارند.
بیشتر موریانه‌ها علف و زباله‌های آلی را می‌خورند، اما برخی از گونه‌ها به چوب حمله می‌کنند و به مبلمان، تخته‌های کف، دیوارها، پایه‌ها، درختان یا دیوارهای چوبی یا سازه‌های باغ آسیب می‌رسانند. اینها می تواند مشکل ساز باشد. موریانه های چوب خشک معمولاً به آب زیادی نیاز ندارند. زمانی که دمای بیرون بسیار گرم یا سرد است، لانه‌ها قوی‌تر هستند.اگر نیاز به سمپاشی موریانه دارید همین الان با ما تماس بگیرید.

تهران - خیابان شهران - خیابان طبیعت, تهران - تلفن : 02144323302 تلفن دوم: 09121574277

اگر نیاز به هر گونه سمپاشی در تهران دارید با شماره تلفن های بالا با ما تماس بگیرید.

کنترل بدون مواد شیمیایی بسیار سمی یا استفاده از چوب هایی که حاوی مواد شیمیایی هستند که موریانه ها را از بین می برند دشوار است.

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس تهران
چگونه مگس ها را کنترل کنیم ؟ استفاده از درها و پنجره های توری دار این آفت را کنترل می کند. مگس ها می توانند تحریک کننده باشند و ناقل بیماری شناخته شده هستند. قرار گرفتن استراتژیک گیاهان خاصی مانند (نعناع، رازیانه) در اطراف ساختمان می تواند مگس ها را از بین ببرد زیرا بوی این گیاهان آنها را دفع می کند.مگس‌های بالغ برخی از گونه‌ها نیز می‌توانند برای انسان‌ها و حیوانات اهلی (مانند مگس خانگی) آزاردهنده باشند.

چگونه از شر پشه های ریز خلاص شویم ؟

پشه ها بیشتر در فضای باز به افراد حمله می کنند، اما مطمئناً می توانند در داخل خانه نیز مشکل ساز شوند. پشه ها برای زاد و ولد به آب ساکن نیاز دارند، بنابراین اگر حوضچه، سد (یا حتی گودال های آب) در باغ یا آن داشته باشید، احتمال بروز آنها بیشتر است. به غیر از ناراحتی، پشه ها می توانند بیماری های مختلفی از جمله ویروس مالاریا و برخی کرم های انگلی را منتقل کنند. آنها در شرایط مرطوب و گرم پرکارتر هستند.اگر نیاز به سمپاشی پشه دارید همین الان با ما تماس بگیرید.شاید به مطلب سمپاشی منازل برای پشه هم علاقه مند باشید.
کنترل
کنترل به بهترین وجه با ایجاد مزاحمت یا تخریب زیستگاه های تولید مثل ارتباط مستقیم دارد. حتما حوضچه های ماهی و حیوانات دیگر را کنترل کنید . آشغال های خیس که حاوی مواد غذایی می باشد را در اطراف ساختمان قرار ندهید. در صورت وجود پشه از مواد دافع طبیعی استفاده کنید. یا خود را با آستین بلند و شلوار بپوشانید. بابت وقتی که گذاشتید ممنونیم و اگر نیاز به هر گونه سمپاشی در تهران دارید همین الان با ما تماس بگیرید .

تهران - خیابان شهران - خیابان طبیعت, تهران - تلفن : 02144323302 تلفن دوم: 09121574277

اگر نیاز به هر گونه سمپاشی در تهران دارید با شماره تلفن های بالا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.