سمپاشی حشرات خانگی در تهران 🐛🕷️🪲🦗 | شماره تلفن ☎️ 44323302 ☎️ | شرکت سمپاشی آذین

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
384 بازدید

تلفن : 02144323302
تلفن دوم: 09121574277


سمپاشی حشرات خانگی در تهران : بسیاری از افراد بر این تصورند که سمپاشی حشرات متعلق به فصل تابستان است. با این حال، حضور فعال حشرات و جانوران موذی در فصل پاییز و زمستان قابل انکار نیست. به همین علت، برخی نواحی آپارتمان به خصوص انباری، آشپزخانه، زیرزمین و سرویس بهداشتی شاهد بسیاری از انواع موجودات ریز جثه آزاردهنده هستیم.

در این راستا، سمپاشی به هیچ عنوان محدود به اجرا در منازل مسکونی نیست. بیمارستان، کافه و رستوران، کاراگاه و کارخانه، واحد اداری و تجاری ممکن است با چنین مشکلاتی مواجه شود و به سمپاشی تخصصی نیاز داشته باشند.

همچنان که در فصل پاییز و زمستان به سر می‌بریم، خطرات احتمالی حاصل از خزیدن و پناه آوردن حشرات و جانوران موذی مزاحم دوچندان خواهد شد. یافتن فضا با دمای مطبوع و غذای کافی از دغدغه‌های اصلی حشرات ریز جثه مزاحم به شمار می‌رود. بنابراین، سمپاشی جانوران موذی تنها راه حل رها شدن از شر این همسایه‌های آزاردهنده است.

مرتبط : چرا سمپاشی سوسک را به کادر مجرب بسپاریم؟

مرتبط : سمپاشی ساختمان؛ مهم‌ترین راه کنترل جمعیت آفات و حشرات موذی

آیا سمپاشی خانگی راه حل مناسبی برای دفع حشرات خانگی در تهران است؟

به رغم آنکه سمپاشی از پیشرفت‌های کنترل جمعیت حشرات و جانوران موذی مزاحم شناخته شده، ولیکن، اجرای آن توسط افراد غیر کاربلد احتمال صدمات وارده را افزایش خواهد داد. بنابراین، سمپاشی خانگی بیش از آنکه امری مثمر ثمر واقع شود، آسیب زا است.


تلفن : 02144323302
تلفن دوم: 09121574277


سمپاشی حشرات خانگی

چه بسا، افراد غیرمتخصص با استفاده از دوز نامناسب سموم غلیظ قادر به ایجاد مسمومیت تنفسی و غذایی در محیط‌های سربسته واحدهای اداری، تجاری و مسکونی خواهند شد.

این موضوع بعضاً قادر به تاثیر گذاشتن بر روی حال همسایگان در مجاورت محل سمپاشی شده نیز می‌باشد. بدین ترتیب، سمپاشی خانگی بنا بر روش‌های سنتی چندان کارساز نبوده و از سوی افراد متبحر این عرصه توصیه نشده است.

حین و پس از امور سمپاشی باید توجه داشت که کودکان، افراد مسن و بیماران مبتلا به انواع بیماری‌های پوستی، ریوی و قلبی تا حد امکان به مدت 48 ساعت از محل دور نگه داشته شوند.

تنوع حشرات و جانوران موذی آنچنان رو به افزایش بوده که افراد متخصص در عرصه سمپاشی به طور مداوم در حال بررسی و کشف روش‌های نوین بی دردسر برای کنترل و مقابله با آن‌ها هستند. به همین علت، روش‌های بیولوژیکی و طبیعی کنترل جمعیت آفات، حشرات و جانوران موذی در راس خدمات مشتریان قرار دارد.

هزینه سمپاشی واحدهای اداری، تجاری و مسکونی چقدر است؟

امروز بسیاری از اماکن ممکن است به سمپاشی حشرات نیاز داشته باشند. انباری‌ها، اداره‌ها، شرکت‌ها، تالارها، آشپزخانه‌ها و رستوران‌ها، کافه‌ها، مسافرخانه‌ها، متل‌ها و هتل‌ها، آپارتمان‌ها و منازل، باغ‌ها و باغچه‌ها از جمله اماکن در معرض هجوم آفات، حشرات و جانوران موذی فصلی به شمار می‌روند.

بدیهی است که هزینه سمپاشی یک واحد مسکونی در مقایسه با یک باغچه بسیار متفاوت است. هزینه سمپاشی به طور متوسط بنا بر متراژ محل مد نظر، نوع آفات و حشرات، نوع سم و دوز مصرفی آن تفاوت دارد.

علاوه بر نکات فوق، امکان دارد متخصصان امور سمپاشی ترجیح بدهند این امر را به صورت دوره‌ای تکرار کنند تا آفات و حشرات را ریشه کن کنند. تکرار سمپاشی یکی از عوامل موثر بر برآورد هزینه آن می‌باشد. با این حال، کادر مجرب سمپاشی پیش از هرگونه اقدام محل مد نظر را وارسی و هزینه آن را برآورد می‌کند.


تلفن : 02144323302
تلفن دوم: 09121574277


 

برچسب‌ها:, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.