هزینه سمپاشی آپارتمان در تهران | شماره تلفن ☎️ 44323302 ☎️ | شرکت سمپاشی آذین

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
368 بازدید

هزینه سمپاشی آپارتمان در اغلب موارد نسبت به هزینه سمپاشی خانه های حیاط دار کمتر است اما در حالت کلی هزینه سمپاشی منزل هر قدر هم باشد نسبت به هزینه خرید اسپری های حشره کش و عواقبی که حشرات و موجودات موذی در مورد پدید آوردن انواع بیماری ها و هزینه خدمات درمانی می توانند داشته باشند مقرون به صرفه تر است.

هزینه سمپاشی آپارتمان های با متراژ بالا بیشتر است.

اولین فاکتور در تعیین هزینه سمپاشی برای آپارتمان ها متراژ یا مساحت آپارتمان است. مسلما هزینه سمپاشی یک آپارتمان با متراژ زیر 100 متر نبایستی با هزینه سمپاشی با متراژ بالای 300 متر برابر باشد و آپارتمان های با متراژ بالاتر از آنجا که به سم مصرفی بیشتری نیاز دارند و یا نیروی کار لازم برای سمپاشی آنها بیشتر است دارای هزینه سمپاشی بیشتری هستند. البته با توجه به میزان و نوع آلودگی محل می توان در این مورد با برخی موارد استثنا نیز مواجه شد که در ادامه به این موارد نیز اشاره می کنیم.

مرتبط : سمپاشی منازل برای شپش

نوع آلودگی محل به انواع حشرات و موجودات موذی بر میزان هزینه سمپاشی اثرگذار است.

هزینه سمپاشی برای آپارتمان هایی که در آنها سوسک های آشپزخانه مشاهده شده اند با آپارتمان های آلوده به موش و همچنین با آپارتمان های دارای پشه متفاوت است. این موضوع در مورد آپارتمان های دارای سایر انواع حشرات و حیوانات موذی نیز صادق است.

به عبارتی از آنجا که برای هر نوع حشره و موجود موذی از سم شیمیایی خاصی استفاده می شود و قیمت هر سم از سم دیگر متفاوت است، هزینه سمپاشی برای از بین بردن حشرات و جانوران موذی با یکدیگر متفاوت اند.

هزینه سمپاشی آپارتمان

موقعیت جغرافیایی محل عامل دیگر تاثیرگذار بر هزینه سمپاشی

عامل دیگر تاثیرگذار بر هزینه سمپاشی موقعیت جغرافیایی محل است، بر این اساس هزینه سمپاشی یک آپارتمان در شمال شهر تهران نباید با هزینه سمپاشی با همان متراژ و با همان نوع آلودگی در جنوب شهر تهران برابر باشد.

مناطق جنوب شهر به دلیل دارا نبودن سیستم فاضلاب استاندارد و رعایت کمتر بهداشت اغلب در معرض آلودگی بیشتری بوده و هزینه سمپاشی بیشتری دارند. علاوه بر تفاوت در هزینه سمپاشی مناطق مختلف شهر، هزینه سمپاشی مناطق شهری با مناطق بیرون از شهر نیز متفاوت است، مناطق بیرون از شهر به دلیل نیاز به طی مسافت بیشتر هزینه بیشتری را جهت سمپاشی می طلبند.

مرتبط : سمپاشی سوسک

برای تعیین هزینه سمپاشی منزل و خود چه کنیم؟

جهت تعیین هزینه سمپاشی در مورد آپارتمان خود ابتدا بایستی اطلاعاتی چون متراژ آپارتمان و میزان حشرات و موجودات موذی آن را در اختیار کارشناس سمپاشی قرار دهید تا برآورد هزینه سمپاشی با توجه به این اطلاعات انجام پذیرد.

شرکت های معتبر سمپاشی از تعرفه ها و نرخ اتحادیه تعیین شده، جهت برآورد قیمت پایانی انجام سمپاشی استفاده می کنند. سموم مورد استفاده این شرکت ها نیز دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و سازگار با بدن انسان و محیط زیست است. جهت استفاده از خدمات ما برای انجام اصولی سمپاشی خود می توانید با شماره تلفن های مربوطه تماس حاصل نمایید.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.