قالیشویی زعفرانیه 💦 ☎️ 22000422 ☎️ |

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
101 بازدید

تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471

شماره های تماس ما در منطقه زعفرانیه ، روی شماره فشار دهید.


قالیشویی آذین بهترین، بروزترین، معتبرترین و متعهدترین قالیشویی زعفرانیه، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان بوده و دارای کادری متخصص و مجرب جهت ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان محترم می باشد. فرش اعم از فرش دستباف، ماشینی یا مدرن از جمله وسایل منزلی است که در همه خانه های ایرانی وجود دارد.

این وسیله که نوعی کفپوش زیبا و در اغلب موارد گرانقیمت محسوب می شود گاها به دلیل وجود انواع آلودگی ها زیبایی و درخشش خود را از دست می دهد ولی همه ما دوست داریم این تابلوهای هنری در منزلمان همواره بدرخشند و خودنمایی کنند. پس در مواقع کثیفی و آلوده شدن آنها چکار باید کرد؟

در این حالت 3 راه پیش رو دارید: شستشوی سنتی فرش توسط خود و اعضای خانواده تان، شستن با شوینده های جدید در محل و بدون جابه جایی و یا استفاده از خدمات یک قالیشویی معتبر. حال ببینیم کدام یک از این راه ها نتیجه مطلوبی در مورد برگرداندن درخشش و زیبایی به فرش های شما خواهد داشت.

مرتبط : بهترین خدمات قالیشویی در شمال تهران 

شستشوی فرش به شیوه سنتی در منزل

قالیشویی در زعفرانیه

این شیوه برای شستشو و تمیز کردن فرش از دیرباز وجود داشته و افراد کهنسال خاطرات جالبی در مورد آن دارند. برای انجام این کار به یک خانه ویلایی دارای حیاط بزرگ که در وسط آن حوض آبی وجود داشته باشد و چند نیروی کار آقا که قدرت انتقال فرش های شسته شده خیس به پشت بام را داشته باشند، نیاز است! اما با توجه به سبک زندگی امروزی مطمئنا هیچ خانمی برای تمیز کردن فرش های خود به فکر این راهکار سنتی نمی افتد و امکانات انجام آن را نیز به دلیل گسترش زندگی آپارتمان نشینی ندارد.


تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471

شماره های تماس ما در منطقه زعفرانیه ، روی شماره فشار دهید.


تمیز کردن فرش در محل با استفاده از شوینده های امروزی

این شیوه مدعی است که بدون جابجایی فرش و تکان دادن آن می توان فرش را تمیز کرد. شامپو فرش ها و شوینده های دیگری در بازار وجود دارند که برای انجام این کار استفاده میشوند. اما آیا به کارگیری این شیوه کیفیت شستشوی کامل را خواهد داشت؟ مطمئنا جواب منفی است چرا که هر چند در ابتدا تمیزی نسبی فرش با این روش مشاهده شود اما پس از مدت کوتاهی آلودگی های موجود در تار و پود فرش نمایان شده و زیبایی فرش ها را تحت تاثیر قرار می دهند. پس بهترین راه برای تمیزی کامل فرش ها چیست؟

استفاده از خدمات قالیشویی آذین به عنوان بهترین قالیشویی زعفرانیه

سومین راه سپردن فرش ها به یک مرکز قالیشویی معتبر است. همانطور که شما فرش های خود را وسیله هایی ارزشمند تلقی می کنید بایستی در انتخاب یک قالیشویی خوب و معتبر برای شستشوی آنها نیز حساسیت و دقت لازم را داشته باشید. مرکز قالیشویی آذین به عنوان یک مرکز قالیشویی معتبر، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان، دارای ویژگی های به شرح زیر است که خیال شما را از بابت انتخاب آن آسوده می کند:

  • شستشوی اصولی هر فرش متناسب با نوع و بافت آن
  • ترمیم و رفوگری فرش های آسیب دیده
  • دریافت هزینه منصفانه آن هم در صورت رضایت صد در صدی مشتری
  • شستشو به روش اسلامی (با استفاده از آب کر)
  • تحویل به موقع
  • ارائه خدمات به صورت 7/24

تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471

شماره های تماس ما در منطقه زعفرانیه ، روی شماره فشار دهید.


 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.