قالیشویی ولنجک تهران 💦 ☎️ 22000422 ☎️

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
138 بازدید

تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471

قالیشویی ولنجک تهران


با افزایش شرکت های فعال در زمینه قالیشویی در سالهای اخیر که علتی جز افزایش تقاضا در این حوزه ندارد تشخیص مراکز معتبر قالیشویی و انتخاب بهترین قالیشویی ولنجک به مسئله ای چالش برانگیز برای اهالی این منطقه تبدیل شده است. در این متن با ذکر نکاتی در مورد ویژگی های یک قالیشویی معتبر و قابل اطمینان یکی از بهترین مراکز قالیشویی ولنجک را معرفی می کنیم.

قالیشویی از جمله مشاغلی محسوب می شود که همواره و در همه مناطق، نیاز به آن وجود دارد و این نیاز در سالهای اخیر به دلیل افزایش گسترش آپارتمان نشینی و ماشینی شدن سبک زندگی افراد، پر رنگ تر شده است.

پیش از این، افراد اغلب ترجیح می دادند فرش و قالی های خود را در حیاط منازل شستشو داده و در پشت بام ها خشک کنند و شاید در هر محله یا حتی منطقه تنها یک مرکز قالیشویی آن هم مرکزی که به همان شیوه سنتی اقدام به ارائه خدمات در زمینه شستشوی فرش می کرد پیدا می شد.

اما در حال حاضر در هر محله و منطقه تعداد بسیار زیادی از مراکز فعال در این زمینه ایجاد شده اند که اغلب به صورت مکانیزه و با متدهای پیشرفته و ماشینی اقدام به شستشوی انواع فرش و قالی می کنند.

علاوه بر شستشو در اغلب مراکز قالیشویی معتبر امروزی، خدمات دیگری همچون رفوگری فرش، ترمیم سوختگی فرش، چله کشی، ترمیم ریشه و … نیز توسط افراد متخصص و آموزش دیده در هر یک از این زمینه ها ارائه می شود. با این همه حال پرسشی که وجود دارد این است که بهترین قالیشویی ولنجک کجاست و چگونه آن را پیدا کرد؟


تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471

قالیشویی ولنجک تهران


بهترین قالیشویی ولنجک کجاست؟

قالیشویی ولنجک تهران

بهترین قالیشویی ولنجک در یک جمله قالیشویی است که “بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن ارائه دهد.” ما در اینجا مرکز قالیشویی آذین را به عنوان بهترین قالیشویی ولنجک معرفی و با ذکر برخی از ویژگی های این مرکز در ارائه خدمات به مشتریان علت این معرفی را بیان می کنیم.

چرا قالیشویی آذین بهترین قالیشویی ولنجک معرفی می شود؟

قالیشویی آذین به دلایلی از جمله موارد ذیل بهترین قالیشویی ولنجک معرفی می شود:

– این مرکز عضو رسمی اتحادیه صنف قالیشویان و تابع قواعد و تعرفه های اتحادیه در زمینه تعیین هزینه دستمزد در ازای ارائه خدمات است.

– شستشوی قالی و فرش در این مرکز متناسب با نوع بافت فرش صورت می گیرد و مسلما شیوه ای که برای شستشوی فرش های ماشینی به کار می رود با شیوه مورد استفاده برای شستشوی فرش های دستباف متفاوت است.

– علاوه بر پرسنل متخصص در امر شستشوی اصولی قالی مرکز قالیشویی آذین دارای کادر متخصص در زمینه ترمیم و رفوگری انواع فرش های آسیب دیده، بیدخورده، سوخته و … نیز است.
– فرش های شسته شده و خشک شده به صورت لول و کاور شده تحویل مشتریان می شوند.

– این مرکز تنها در صورتی از مشتریان خود هزینه دریافت می کند که مشتری رضایت صد در صد از ارائه خدمات درخواستی داشته باشد.

– خدمات مرکز قالیشویی آذین به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال حتی در روزهای تعطیل نیز ارائه می شوند.


تلفن : 02122000422
تلفن دوم: 02144304471

قالیشویی ولنجک تهران


 

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.