قالیشویی سی متری جی 💦 | ☎️ 66505422 ☎️ |

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
159 بازدید

تلفن : 02166505422
تلفن دوم: 02144304471

شماره های تماس ما در محدوده سی متری جی ، روی شماره فشار دهید


در حال حاضر علاوه بر اینکه تعداد مراکز قالیشویی بسیار افزایش یافته است، اغلب قریب به اتفاق این مراکز جهت جذب مشتری به تبلیغات متنوع و گسترده در مورد کیفیت ارائه خدمات خود دست می زنند. با این تعاریف تشخیص بهترین مرکز قالیشویی سی متری جی کار چندان راحتی به نظر نمی رسد.

تمیز شدن کامل فرش ها، عدم آسیب به بافت، رنگ و طرح و نقش فرش ها به هنگام شستشو، استفاده از آب تمیز و شستشو به شیوه اسلامی، اخذ هزینه منصفانه و مسائلی از این دست، مواردی هستند که در ذهن هر فردی که قصد سپردن فرش های خود به قالیشویی را دارد مطرح می شوند.

مرکز قالیشویی آذین به عنوان معتبرترین و بهترین مرکز قالیشویی سی متری جی از تمام این دغدغه ها و چالش های مشتریان خود آگاهی دارد و این اطمینان را ایجاد می کند که تمام خدمات خود را بهترین شکل ممکن و با دریافت هزینه مناسب ارائه کند. علاوه بر این، این مرکز ملاحظات دیگری را نیز مدنظر دارد که اطمینان کامل را به مشتریان در استفاده از خدمات خود می دهد.

مرتبط : نکات مهم در انتخاب بهترین قالیشویی در تهران

قالیشویی سی متری جی


تلفن : 02166505422
تلفن دوم: 02144304471

شماره های تماس ما در محدوده سی متری جی ، روی شماره فشار دهید


اخذ هزینه منصفانه توسط مرکز قالیشویی آذین به عنوان بهترین مرکز قالیشویی سی متری جی

از آنجایی که قالیشویی آذین عضو رسمی اتحادیه صنف قالیشویان است از تعرفه های اتحادیه برای تعیین هزینه های دریافتی خود از مشتریان استفاده می کند و گرانفروشی یا کم فروشی ندارد. از طرف دیگر نکته قابل توجه در مورد اخذ هزینه خدمات در این مرکز این است که مرکز قالیشویی آذین تنها در صورت رضایت 100 در صد مشتریان اقدام به دریافت دستمزد از آنها می کند. ارائه فاکتور رسمی مورد تایید اتحادیه توسط این مرکز خیال مشتریان را از بابت پرداخت هزینه منصفانه راحت می کند.

شستشوی اسلامی انواع فرش و موکت در مرکز قالیشویی آذین به عنوان بهترین مرکز قالیشویی سی متری جی
اغلب قریب به اتفاق افراد نسبت به پاک و اسلامی بودن آبی که برای شستشوی فرش ها از آن استفاده می شود حساسیت نشان می دهند. در مرکز قالیشویی آذین علاوه بر اینکه هر نوع فرش با توجه به نوع بافت خود و با استفاده از مواد شوینده و متدهای مخصوص مورد شستشو قرار می گیرد به منزه و اسلامی بودن آب مورد استفاده نیز توجه می شود. در این مرکز شستشوی انواع فرش و موکت با استفاده از آب کر و در نهایت تمیزی با حفظ بافت، طرح و رنگ فرش صورت می گیرد.

تحویل به موقع حتی در ایام شلوغ و پر تقاضای سال، مزیت دیگر مرکز قالیشویی آذین
مرکز قالیشویی آذین به عنوان بهترین مرکز قالیشویی سی متری جی، حتی در شلوغ ترین ایام سال همچون روزهای نزدیک به عید که درخواست ارائه خدمات بالاست نیز تحویل در موعد مقرر را مورد توجه ویژه قرار می دهد. این مرکز به صورت شبانه روزی و 24 ساعته خدمات خود را حتی در ایام تعطیل نیز ارائه و مشتری مداری را هدف اصلی خود می داند. تنها یک بار استفاده از خدمات مرکز قالیشویی آذین کافی است تا از آن پس با خیالی راحت انواع قالی ها و فرش های خود را به این مرکز بسپارید.


تلفن : 02166505422
تلفن دوم: 02144304471

شماره های تماس ما در محدوده سی متری جی ، روی شماره فشار دهید


 

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.