از خدمات قالیشویی مجاز تهران استفاده کنید. |

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
1 سال قبل
133 بازدید

 

تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

اگر نیاز به یک قالیشویی معتبر و مجاز دارید همین الان با قالیشویی آذین تماس بگیرید و از خدمات متنوع ما در سراسر تهران بهره مند شوید.


این حق شماست که از خدمات یک قالیشویی مجاز استفاده کنید! اگر شست و شوی فرش، قالی، موکت و … را به یک قالیشویی غیرمجاز سپردید و فاکتور را امضاء کردید، کار کمی دشوار میشود.

اتحادیه قالیشویان تهران مسئولیتی در برابر قالیشویی های غیر مجاز ندارد و شما خودتان به تنهایی موظف به شکایت و رسیدگی به مشکل هستید. شما باید هزینه، وقت و انرژی زیادی را صرف کنید تا شاید به نتیجه ایی برسید! چرا مسیر پر چالش؟ خب از ابتدا یک قالیشویی معتبر را انتخاب کنید، در این صورت حتی اگر در روند شست و شو و یا هزینه مشکلی هم پیش آید، اتحادیه قالیشویان مسئول رسیدگی به موضوع است.

از اواسط فصل زمستان و نزدیک شدن به خانه تکانی ها، تقاضا برای شست و شوی فرش زیاد می شود پس به دنبال آن، بازار قالیشویی ها هم پر تب و تاب میشود. تقاضای بالا و سود خوب باعث میشود قالیشویی های غیر مجاز یک شبه فعال شوند! شاید به مطلب تمیز کردن موکت با شامپو فرش هم علاقه مند باشید.

 

مرتبط : آیا ترمیم سوختگی فرش، امکان پذیر است؟

آیا از ترفند قالیشویی های غیر مجاز برای جذب مشتری اطلاع دارید؟

تبلیغات به ظاهر فریبنده! درج نام و شماره تلفن، بدون ذکر کردن آدرس در تراکت و پست های تبلیغاتی، اعلام قیمت های پایین! لازم است بدانید که کم فروشی از تخلفات بارز اتحادیه قالیشویی محسوب میشود. یک قالیشویی خوب هیچ گاه قیمتی کمتر از نرخ اعلامی اتحادیه دریافت نمی کند.

بارها شاهد تخلفات بارز قالیشویی های غیر مجاز بودیم. برای مثال: در بسیاری از موارد پس از جمع آوری فرش از منازل مردم، فرش ها هیچ وقت بر نمی گردد، همچنین صدمه، پارگی و شست و شوی نا مناسب فرش ها هم از جمله تخلفات دیگر قالیشویی های غیر مجاز می باشد. با انواع لکه فرش آشنا و راههای مقابله آنها را یاد بگیرید.


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

اگر نیاز به یک قالیشویی معتبر و مجاز دارید همین الان با قالیشویی آذین تماس بگیرید و از خدمات متنوع ما در سراسر تهران بهره مند شوید.

 

قالیشویی مجاز تهران

استفاده از خدمات قالیشویی مجاز

روش های شناسایی قالیشویی های مورد اطمینان یا مجاز

معتبرترین مسیر برای شناسایی قالیشویی های مورد اطمینان ، اتحادیه صنف قالیشویان هر شهر است. چون مرجع صادر کننده مجوز است و اطلاعات آن همیشه به روز است. یک قالیشویی معتبر شماره ثبت دارد، همچنین با استعلام نام قالیشویی در سایت اتحادیه به راحتی می توانید مطمئن شوید که قالیشویی معتبر است یا خیر. در گذشته نه چندان دور، روش هایی مانند: مراجعه به روزنامه همشهری، تماس با مرکز 118 (درج اطلاعات در سامانه 118، منوط به مجاز بودن قالیشویی می باشد) هم از روش های شناسایی قالیشویی مجاز بود! اما امروز اکثر افراد خیلی راحت به اینترنت دسترسی دارند، کافیست سایت اتحادیه قالیشویان را بررسی کنید.

مرتبط : چگونه از آسیب فرش هنگام قالیشویی جلوگیری کنیم؟

یک نکته را در نظر داشته باشید که برخی از قالیشویی های مجاز هستند اما یک برند متفاوت از نام ثبت شده را برای خود انتخاب کرده اند.ممکن است یک قالیشویی غیرمجاز از نام قالیشویی دیگری که مجاز است استفاده و اقدام به کلاهبرداری نماید، مسلما تا مشخص شدن موضوع و طرح شکایت، کمی زمان نیاز است. پس چطور می توانیم تشخیص دهیم؟ در عصر تکنولوژی و ارتباطات زندگی میکنیم، مشخصات دفتر و یا دفاتر قالیشویی مشخص است، ماشین حمل، آرم دارد همچنین ماموران قالیشویی کارت شناسایی دارند.

 

قالیشویی مجاز

قالیشویی آذین عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران با کد 183 است، همچنین شماره ثبت علامت 374146 می باشد. قالیشویی آذین با ارائه خدمات قالیشویی فرش، خشکشویی مبلمان و موکت، رفوگری و ترمیم، آماده خدمت رسانی با بالاترین کیفیت می باشد.


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

اگر نیاز به یک قالیشویی معتبر و مجاز دارید همین الان با قالیشویی آذین تماس بگیرید و از خدمات متنوع ما در سراسر تهران بهره مند شوید.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.