قالیشویی در سولقان تهران | ☎️ 44304471 ☎️ |

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
7 ماه قبل
58 بازدید

تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

شماره های تماس ما


قالیشویی سولقان : در بهترین مرکز قالیشویی سولقان بایستی از پیشرفته ترین تکنولوژی های جهانی و جدیدترین متدها جهت حفظ سلامت و بازگردانی زیبایی و درخشش فرش ها استفاده شود. فرش از جمله کالاهایی در منزل محسوب می شود که تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون داخلی دارد و تمیزی آن نیز نشان از تمیزی و سلیقه صاحب منزل است.

فرش ها از طریق آلوده شدن به انواع کثیفی و میکروب ها کدر شده و جذابیت و جلوه اولیه نقش و نگار خود را از دست می دهند. استفاده از خدمات یک مرکز قالیشویی معتبر می تواند زیبایی و درخشش اولیه را به آنها بازگرداند.

مراحل شستشوی فرش در بهترین قالیشویی سولقان

در حال حاضر پیشرفت تکنولوژی سبب شده است که تمام مراحل پروسه شستشوی فرش بدون دخالت دست و به کمک دستگاه ها و ماشین های مخصوص انجام شود. در شیوه سنتی شستشو که به دست نیروی کار انسانی انجام می شد، علاوه بر خستگی نیروی انسانی و دردسرهای شستن و خشک کردن انواع فرش و قالی، امکان آسیب هایی چون کشیده شدن فرش وجود داشت.

در حال حاضر هیچ مرکز قالیشویی معتبری وجود ندارد که خدمات شستشوی فرش را به این شیوه ارائه دهد. مراحل شستشوی مکانیزه فرش می تواند شامل مواردی به شرح زیر باشد:

مرتبط : خدمات شستشوی مدرن فرش در قالیشویی کن


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

شماره های تماس ما


قالیشویی در سولقان تهران

– غبارگیری فرش

پیش از آغاز عملیات شستشو بایستی غبارگیری فرش به صورت کاملا اصولی و مدرن انجام شود. پیش از این عملیات غبارگیری به وسیله وارد کردن ضربه به فرش انجام می شد که این کار در صورت کهنه بودن فرش ممکن بود به آسیب های جدی و پارگی فرش بیانجامد.

برخی افراد تصور می کنند که غبارگیری فرش توسط انواع جاروهای برقی و دستی ممکن است و حتی افراد ناوارد نیز می توانند این کار را انجام دهند؛ در حالی که جارو کردن حتی با استفاده از جاروهای برقی نمی کند مکش قدرتمندی برای خارج کردن گرد و غبار لابه لای تار و پود فرش داشته باشد.

در بهترین قالیشویی سولقان عملیات غبارگیری فرش پیش از خیس کردن آن و به وسیله تجهیزات مخصوص و به روز غبارگیری انجام می شود تا فرش و قالی دچار هیچ گونه آسیبی نگردند.

– شستشوی فرش

علاوه بر استفاده از تجهیزات و ماشین آلات بروز شستشو در مرحله شستشوی فرش استفاده از شوینده های مرغوب، ملایم و مناسب نیز حائز اهمیت ویژه است. شوینده های نامرغوب باعث تمیزی کامل فرش نشده و در اغلب موارد حتی زردی ریشه های فرش نیز با استفاده از شوینده های نامرغوب و نامناسب از بین نمی رود.

– آبکشی فرش

دستگاه های آبکشی فرش مدرن همچون سیستم سانتریفیوژ عمل کرده و با فشار آبی که دستگاه ایجاد می کند باعث می شوند آبکشی فرش به صورت کامل و در ادامه آبگیری آن به بهترین شکل ممکن انجام شود.

– خشک کردن فرش

جهت خشک کردن فرش شسته شده در شیوه مدرن، گرمخانه های مخصوصی به وجود آمده اند که با ایجاد حرارت متعادل و پیشرفته می تواند گرما را در تمام فضای گرمخانه پخش و عملیات خشک کردن را در کمترین زمان ممکن به انجام برسانند.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.