قالیشویی در شهرزیبا 💦☎️ 44304471 ☎️

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
165 بازدید

تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

قالیشویی در شهرزیبا - شماره های تماس ما - روی شماره بزنید تماس اتوماتیک گرفته خواهد شد.


بهترین قالیشویی شهرزیبا از نظر مشتریان کجاست؟ خدمات یک قالیشویی معتبر و نمونه چگونه است؟ برای تشخیص بهترین قالیشویی شهرزیبا به چه فاکتورهایی باید توجه کرد؟ فرش و قالی وسیله ای است که آن را در هر خانه به خصوص خانه های ایرانی می توان یافت.

هر چند که فرش ها از نظر ارزش مادی و معنوی با یکدیگر متفاوت اند اما فرش های کثیف برای هیچ کس قابل تحمل نیستند. پس بایستی به نظافت و تمیزی فرش ها توجه ویژه ای داشت. در حال حاضر اغلب قریب به اتفاق افراد، به خصوص در شهرهای بزرگ، شستشوی انواع قالی و فرش های خود را به مراکز قالیشویی می سپارند؛ اما با توجه به تعدد بالای قالیشویی ها برای پیدا کردن بهترین قالیشویی به عنوان مثال بهترین قالیشویی شهرزیبا به چه نکاتی باید توجه کرد؟

فاکتورهایی برای تعیین بهترین قالیشویی شهرزیبا

توجه به فاکتورهایی به شرح زیر می تواند در تعیین بهترین قالیشویی شهرزیبا کمک کننده باشد:

– عضویت در اتحادیه صنف قالیشویان
قالیشویی شهرزیبا معتبر بایستی به عضویت رسمی اتحادیه صنف قالیشویان درآمده باشد. این اتحادیه در مورد مسائلی همچون تعیین هزینه ارائه خدمات اعضای خود تصمیم گیری و بر عملکرد آنها مطابق با قواعد تعیین شده نظارت می کند. مرکز قالیشویی آذین به عنوان بهترین قالیشویی شهرزیبا از نظر مشتریان عضو رسمی اتحادیه صنف قالیشویان است.

– ارائه خدمات دیگری همچون رفوگری، ترمیم و چله کشی فرش علاوه بر شستشو
پرسنل مرکز قالیشویی آذین علاوه بر داشتن متخصصین شستشوی اصولی انواع فرش و قالی در زمینه های دیگری چون رفوگری فرش، ترمیم سوختگی و چله کشی آن نیز دارای اعضای متخصص است و هر نوع خدمات در این زمینه ها را به نحو احسن به انجام می رساند.

– توجه ویژه به رضایت مشتری
شاید برایتان جالب باشد که مرکز قالیشویی آذین به عنوان بهترین قالیشویی شهرزیبا در صورتی اقدام به دریافت هزینه ارائه خدمات از مشتریان خود می کند که مشتری به طور کامل و صد در صد از نتیجه کار رضایت داشته باشد.

قالیشویی شهرزیبا


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

قالیشویی در شهرزیبا - شماره های تماس ما - روی شماره بزنید تماس اتوماتیک گرفته خواهد شد.


– دریافت هزینه ارائه خدمات منصفانه
هزینه ارائه تمام انواع خدمات قالیشویی جز در برخی موارد استثنا از سوی اتحادیه تعیین شده و مرکز قالیشویی آذین کاملا بر این امر واقف است. از طرف دیگر این مرکز کم فروشی یا گران فروشی ندارد و این خود در شرایط اقتصادی حاضر مزیت بسیار بزرگی از نظر اغلب مشتریان محسوب می شود.

– استفاده از متدها و مواد شستشوی متناسب با نوع فرش
هر فرش اعم از فرش دستباف و فرش ماشینی و … را بایستی با متدها و مواد شستشوی مخصوص به خود شست تا در عین تمیزی به بافت فرش آسیبی وارد نشود. پرسنل متخصص و آموزش دیده مرکز قالیشویی آذین به این موضوع که در جهت ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان است توجه ویژه دارند.

– تحویل به موقع
برخی از مراکز قالیشویی در بعضی ایام سال همچون روزهای پایان سال و نزدیک سال نو در ارائه خدمات به موقع خود بدقول شده و فرش و قالی ها را به دلیل بالا بودن تقاضا در موعد مقرر تحویل نمی دهند. مرکز قالیشویی آذین حتی در شلوغ ترین و پر درخواست ترین ایام نیز تحویل به موقع را مورد توجه ویژه خود قرار داده و این موضوع را جزوی از اعتبار این مرکز نزد مشتریان می داند.


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

قالیشویی در شهرزیبا - شماره های تماس ما - روی شماره بزنید تماس اتوماتیک گرفته خواهد شد.


 

برچسب‌ها:, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.