قالیشویی در منطقه گیشا | ☎️ 66505422 ☎️

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
110 بازدید

قالیشویی در منطقه گیشا  : در زبان پهلوی، به هر چیز گستردنی، ویسترگ (فرش) می گفتند. پیشینه بافت فرش به ایران و زمان هخامنشیان باز می گردد. فرش، بدون اغراق نگین خانه های ایرانی است که نگهداری از آن همیشه مهم بوده است، یکی از روش های نگهداری، شست و شوی اصولی فرش است. امروزه قالیشویی ها برای شست و شوی انواع فرش بهترین گزینه هستند. اگر ساکن منطقه قدیمی و هنرپرور گیشا هستید، باید بتوانید بهترین قالیشویی گیشا را تشخیص دهید.

درست است که پیشینه بافت فرش متعلق به ایران است، اما با گذر زمان و پیشرفته شدن صنایع، فرش های متفاوتی همچون: فرش ماشینی، فرش های فانتزی و… روانه بازار شدند، که به علت نوع و جنس متفاوت، نیازمند شست و شوی متفاوتی هم هستند. روش سنتی شستن فرش دیگر رایج نیست، به هیچ عنوان اصولی نیست که با فرچه و تاید به جان فرشِ کم تراکم و ظریف خود بیفتید!

مرتبط : قالیشویی خیابان ستارخان

قالیشویی های زیادی خدمات خود را در منطقه گیشا (کوی نصر) در شمال غرب تهران ارائه میدهند که شما می توانید با آگاهی و پرس و جو یکی را به عنوان قالیشویی گیشا انتخاب کنید و شست و شوی فرش و دیگر خدمات مورد نیاز تان را با خیال راحت به آنها بسپارید.خوب است قبل از انتخاب قالیشویی بدانید که یک قالیشویی حرفه ایی خدمات رفوگری، ترمیم، از بین بردن لکه و خشکشویی را هم به نحو احسن انجام میدهد و فقط موظف به شست و شوی فرش نیست.

آیا از خدمات ارزنده قالیشویی آذین در منطقه گیشا اطلاع دارید؟ ما شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده سرویس دهی به همه مناطق تهران هستیم، قالیشویی آذین، حسن اعتماد شما را ارج می نهد.

مرتبط : برترین و مجهزترین قالیشویی در ستارخان را بشناسید.

مرتبط : بهترین قالیشویی تهران ویلا

قالیشویی گیشا

محله قدیمی گیشا (کوی نصر)

راه های تشخیص قالیشویی گیشا چیست؟

برای این که بتوانید ما بین سیل عظیم شرکت هایی که خدمات قالیشویی ارائه میدهند، بهترین قالیشویی گیشا را تشخیص دهید، به چند نکته مهم، توجه کنید.

• مطمئن شوید که مجاز و قانونی است.

• به سایت اتحادیه صنف قالیشویان مراجعه کنید. حتما می دانید که اتحادیه، مسئول رسیدگی به قالیشویی های مجاز است، اگر یک قالیشویی غیرمجاز را انتخاب کردید، مسئول رسیدگی به تبعات بعدی، خودتان هستید.

• نرخ نامه مصوب و شفاف
یکی از معیار های اساسی برای انتخاب قالیشویی گیشا نرخ مصوب است، قالیشویی مجاز، کم فروشی و یا گران فروشی ندارد و از ابتدا فاکتور مشخصی را برای مشتری صادر می کند.

• شست و شوی شرعی و بهداشتی
استفاده از آب کر برای شست و شوی فرش ها مساله مهمی برای بسیاری از بانوان است

• خدمات خشکشویی
خشکشویی انواع مبل، موکت، خوشخواب را به بهترین نحو انجام دهد.

• خدمات رفوگری، ترمیم و از بین بردن لکه
ترمیم سوختگی، رفو گری جهت پوسیدگی، بید خوردگی و… از بین بردن لکه لاک، همگی از موارد مهم جهت انتخاب قالیشویی گیشا هستند.

قالیشویی آذین ، بدون معطلی فرش ها را به صورت لول و کار شده تحویل میدهد. (حتی شب عید) برای رعایت حقوق مشتری، فاکتور شفاف دارد. واسطه با کارخانه را حذف کرده است.
( قیمت منصفانه تر و زمان ارسال سریع تر) با ثبت درخواست خدمات خشکشویی را خیلی سریع و حرفه ایی در محل انجام میدهد.

قالیشویی آذین بدون تعطیلی در منطقه گیشا و مناطق دیگر تهران، منتظر استقبال از شما عزیزان است.

برچسب‌ها:, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.