قالیشویی غرب تهران 💦 | ☎️ 44304471 ☎️

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
270 بازدید

تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

شماره تماس های ما در غرب تهران ، روی شماره فشار دهید.


قالیشویی غرب تهران : اگر به دنبال خدمات قالیشویی در غرب تهران می گردید و ساکن این منطقه وسیع هستید، مسلما حق انتخاب زیادی دارید.مناطق غرب تهران بسیار وسیع اند. مناطقی چون: سعادت آباد، مرزداران، اکباتان، صادقیه، باغ فیض، شهرک غرب، چیتگر، سردار جنگل، شهران، پونک ، ستارخان و … قالیشویی های زیادی در این مناطق فعالیت می کنند.

دفتر قالیشویی آذین واقع در شهران است اما به تمام مناطق 22 گانه تهران خدمات 24 ساعته و بدون تعطیلی ارائه میدهد.خدمات قالیشویی در غرب تهران، تنها به معنی شست و شوی فرش نیست. فرش انواع متفاوتی چون: ماشینی، دستباف، نخ ابریشم، فرش ترک فانتزی، قالی های ترکمن و …دارد و هر کدام نیاز مبرم به روش صحیح شست و شو و شوینده های مناسب دارند. وقتی صحبت از خدمات می شود، منظور مجموعه ایی از خدمات است.

رفوگری و ترمیم آسیب های فرش، لکه گیری و خشکشویی هم جزیی از خدمات قالیشویی محسوب میشوند.برای انتخاب قالیشویی حواستان باشد یک قالیشویی باید بتواند تمام خدمات را اصولی انجام دهد.

فرش، یکی از مهم ترین ارکان تمام منازل ایرانی ست، چه علاقه مند به مدرنیته باشید و چه سنت گرا همیشه نوعی از فرش که مورد پسند شما باشد وجود دارد، مسلما نیاز است که خدمات مربوط به فرش هم با کیفیت باشند تا عمر مفید این کالای نفیس بالا رود.

در ادامه این مقاله با قالیشویی آذین همراه شوید تا به شما کمک کنیم بهترین مجموعه را برای خدمات قالیشویی در غرب تهران انتخاب کنید.


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

شماره تماس های ما در غرب تهران ، روی شماره فشار دهید.


چطور به یک قالیشویی اعتماد کنیم تا از خدمات قالیشویی در غرب تهران استفاده کنیم؟

• مجاز بودن
وقتی صحبت از کسب و کاری میشود، حتما جوازی مرتبط با واحد صنفی نیاز است. اتحادیه صنف قالیشویان مرجع صادر کننده جواز برای قالیشویان است. اتحادیه صراحتا اعلام کرده است که مسئولیتی در برابر قالیشویی های غیر مجاز ندارد! پس اولین و مهم ترین نکته برای انتخاب قالیشویی، مجاز بودن آن است.قالیشویی آذین با کد 183 مجاز است و زیر نظر مستقیم اتحادیه قالیشویان قرار دارد.

• نه به گرانفروشی و کم فروشی!
اتحادیه صنف قالیشویان هر ساله قیمت مصوب، مربوط به خدمات قالیشویی را اعلام میکند، قیمتِ برخی از خدمات همچون: شست و شوی نانو، شست و شوی فرش نخ ابریشم، فرش های قدیمی و… به توافق بین قالیشویی و مشتری بستگی دارد.
یادتان باشد، قالیشویی حرفه ایی، نه گران فروشی می کند و نه کم فروشی.

• شست و شو اصولی
پرتقاضاترین خدمات قالیشویی در غرب تهران، نیاز به شست و شوی فرش است، دیگر شیوه شست و شو سنتی رایج نیست، تنوع فرش ها بالاست و هر کدام روشِ اصولی و شوینده اختصاصی خود را نیاز دارند.

• خدمات رفوگری و …
شب عید است و شما نیاز به شست و شو فرش، خشکشویی مبلمان، ترمیم سوختگی فرش به صورت همزمان دارید. مسلما بهترین انتخاب برای شما مجموعه ایی است که بتواند تمام خدمات را حرفه ایی به شما ارائه دهد.

سخن پایانی
سه مورد از مهم ترین نکاتِ مربوط به انتخاب یک مجموعه جهتِ خدمات قالیشویی در غرب تهران را ذکر کردیم. کافیست برای اطمینان به سایت اتحادیه قالیشویان مراجعه فرمایید، از مجاز بودن مطمئن شوید و نظرات را بررسی نمایید.

قالیشویی آذین سالهاست خدمات حرفه ایی خود را به همراه تیم متخصص و با اخلاق، در مناطقِ وسیع غرب تهران و دیگر مناطق، به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی ارائه میدهد.


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

شماره تماس های ما در غرب تهران ، روی شماره فشار دهید.


 

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.