قیمت قالیشویی ! تعیین نرخ توسط اتحادیه | قالیشویی آذین

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
1 سال قبل
126 بازدید

 

قیمت قالیشویی هر ساله توسط اتحادیه صنف قالیشویان اعلام می شود. البته در بعضی از موارد تعیین قیمت قالیشویی بستگی به قرارداد فی مابین مشتری و قالیشویی دارد. این محاسبه قیمت به عوامل متعددی وابسته است که در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد.

نکته مهم: قبل از هر تصمیمی جهت شست و شوی فرش، از مجاز بودن قالیشویی مطمئن شوید تا مبلغی بیشتر از مصوبه اعلامی نپردازید!هر ساله با نزدیک شدن به فصل بهار و عید نوروز، تقاضا برای شست و شو فرش بسیار زیاد می شود. شست و شوی سالیانه و اصولی جهت: حفظ ظاهر، اطمینان از عمر طولانی فرش و جلوگیری از ایجاد لکه های دائمی و ناخوشایند بسیار ضروری می باشد.

آیا فرش آلوده خطر سلامتی را در پی دارد؟ بله! باکتری ها، گرده ها، گرد و غبار و مواد حساسیت زا به راحتی میتوانند در تار و پود فرش نفوذ کنند و در آنجا به دام بیفتند و هنگام رفت و آمد و یا کشیدن جاروبرقی در هوا معلق شوند و منجر به تهدید سلامتی کودکان و بزرگسالان شوند.

مهم ترین مزیت سپردن فرش به قالیشویی چیست؟

 

اطمینان از روش شست و شوی صحیح جهت حفظ بافت فرش و جلوگیری از آلودگی های احتمالی است.امروزه در عصر ارتباطات زندگی می کنیم و تنوع خدمات زیاد است، شما به راحتی می توانید تحقیق کنید و پس از استعلام قیمت قالیشویی و مجاز بودن فعالیت آن، فرش، قالی و … را جهت شست و شو به قالیشویی بسپرید.

 

آیا می دانید قالیشویی آذین جزء قالیشویی های مجاز اتحادیه قالیشویان تهران است؟

 

قالیشویی مجاز

استفاده از خدمات قالیشویی

 

چه عواملی در تعیین قیمت قالیشویی اثر گذار هستند؟

همان طور که در ترمیم سوختگی فرش هم صحبت کردیم، جنس فرش ماشینی و دستباف متفاوت از هم است، فرش دستباف، نفیس است و خدمات مربوط به آن هم دشوارتر است، مسلما همین مساله در تعیین قیمت قالیشویی تاثیرگذار است.

به طور کلی اندازه فرش (مترمربع)، نوع فرش (ماشینی، دستباف، ابریشم و…) و همچنین مواد مورد استفاده در پاکسازی فرش ( معمولی-درجه یک- نانو) در تعیین قیمت قالیشویی موثر هستند.

اتحادیه قالیشویی نرخ خدمات قالیشویی را بر اساس متر مربع و در دو درجه شست و شوی معمولی و شست و شوی درجه یک اعلام می کند. قیمت قالیشویی در فرش های: ماشینی، دستباف، دستباف روشن اعلاء کاشان و اردکان متفاوت است. فرش گل ابریشم فقط به صورت درجه یک شست و شو می شود.

نرخ شست و شو موکت معمولی با پرزدار و گل برجسته متفاوت و در هر دو مدل، نرخ قیمت شست و شو معمولی و درجه یک اعلام شده است.قیمت قالیشویی برای فرش تمام ابریشم، کهنه و عتیقه و صادراتی، توسط اتحادیه اعلام نشده است و بستگی به قرارداد فی مابین دارد. هزینه خدمات نانو در شست و شوی فرش توافقی است. همچنین هزینه بسته بندی و کاور نرخ مصوب اتحادیه دارد، اما یک گزینه انتخابی است.

قالیشویی آذین با حذف واسطه و ارتباط مستقیم با کارخانه، خدماتی با قیمت مناسب تر و زمانی سریع تر ارائه میدهد. همچنین محاسبه قیمت قالیشویی در مواردی که توسط اتحادیه اعلام نشده کاملا منصفانه است.

همین الان اگر تماس بگیرید کارشناسان ما همین امروز با شما در منزلتان با رعایت کلیه مقررات های بهداشتی یک قرار تنظیم خواهند کرد .

استفاده از خدمات قالیشویی آذین

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.