قالیشویی شرق تهران 💦 | ☎️ 44304471 ☎️

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
179 بازدید

تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

قالیشویی شرق تهران | با تماس شما نزدیکترین خودرو به سمت شما خواهد آمد.روی شماره فشار دهید.


اگر در هر کدام از مناطق شرقی تهران زندگی می کنید و به دنبال بهترین خدمات قالیشویی در شرق تهران می گردید حواستان به قالیشویی های غیرمجاز و یک شبه باشد.آیا می دانید چطور یک قالیشویی را انتخاب کنید که خیالتان راحت باشد؟ چه انتظاراتی دارید؟

ما در این مقاله سوال های شما را پاسخ می دهیم تا خودتان به راحتی تشخیص دهید که کدام مجموعه را برای استفاده از خدمات قالیشویی در شرق تهران انتخاب کنید.فرش، موکت، مبل و خوشخواب شما دائما در حال استفاده اند و عضو جدانشدنی تمام منازل هستند!

نظافت و حفاظت از آنها بسیار مهم است و مهم تر از همه، بهترین خدمات حق شماست.پس مهمترین عوامل در انتخاب یک قالیشویی را بررسی می کنیم.در ضمن در نظر داشته باشید هر زمان که تماس بگیرید نزدیک ترین تیم ما به شما ملحق خواهد شد.

1) اگر به هر طریقی (تبلیغات محیطی، فضای مجازی، و…) نام یک قالیشویی را شنیدید.
ابتدا شماره مجوز و آدرس آنها را بخواهید، بعد به سایت اتحادیه صنف قالیشویان مراجعه کنید و خیلی راحت شماره مجوز را جستجو کنید، مطمئن شوید تمام مشخصات یکسان است.

2) زمانی که مطمئن شدید قالیشویی مجاز است، نرخ خدمات را مقایسه کنید، حتما می دانید که یک قالیشویی معتبر، نه گران فروشی می کند و نه کم فروشی!
لیست خدمات را بخواهید، بهترین خدمات یک مجموعه قالیشویی تنها شست و شو نیست! از بین بردن لکه، ترمیم سوختگی، رفوگری و خشکشویی هم جزیی از خدمات یک قالیشویی محسوب می شوند که کیفیت همه خدمات بسیار مهم است.شاید مایل باشید که قیمت قالیشویی در تهران را بدانید و درباره این موضوع مهم اطلاعاتی داشته باشید.قیمت قالیشویی

3) خوش قولی، مشتری مداری و خدمات 24 ساعته را فراموش نکنید، شما میتوانید برای اطمینان در سایت قالیشویی جستجو کنید (یک قالیشویی معتبر، انتقاد پذیر است و بخشی را برای نظرات کاربران در نظر می گیرد) و یا به سایت اتحادیه قالیشویان مراجعه نمایید.

قالیشویی شرق تهران


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

قالیشویی شرق تهران | با تماس شما نزدیکترین خودرو به سمت شما خواهد آمد.روی شماره فشار دهید.


آیا قالیشویی آذین برای استفاده از خدمات قالیشویی در شرق تهران قابل اعتماد است؟

ما به اعتماد شما معتبر شدیم و رشد کردیم، اگر اولین بار است که در نظر دارید از خدمات قالیشویی آذین استفاده نمایید، خوب است بدانید ما در هر نقطه ایی از شرق تهران که زندگی می کنید (پاسداران، رسالت، تهرانپارس، سیدخندان، مجیدیه، نارمک، هفت حوض، دماوند، حکیمیه ، پیروزی ، نظام آباد و …) به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی خدمات خود را ارائه می دهیم.

اگر در نظر دارید قالیشویی آذین را برای خدمات قالیشویی در شرق تهران انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید که:

  • یک قالیشویی مجاز است.
  • شست و شوی انواع فرش، اعم از: دستباف، ماشینی، فرش ترک فانتزی، قالی های سنتی به صورت تخصصی انجام میشود.
  • فاکتور کاملا شفاف است (مبلغی به عنوان خدمات ویژه بعد از توافق اضافه نمی شود)
  • خدماتی چون: از بین بردن لکه لاک، ترمیم سوختگی، رفوگری (بهترین رفوکار) به صورت حرفه ایی ارائه میشود.
  • شست و شو و آبکشی فرش ها کاملا شرعی و اسلامی است.
  • هزینه در صورت رضایت 100 درصدی مشتری پرداخت میشود.
  • ارائه خدمات در تمام روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل رسمی)
  • استفاده از مواد شوینده عالی (مخصوص انواع فرش)

نکته مهم: اگر نگران ویروس کرونا هستید، به شما اطمینان می دهیم که همکاران ما ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند و فرش ها به صورت لول و کاور شده تحویل شما عزیزان داده میشود. قالیشویی آذین سالهاست که به همراه تیم حرفه ایی خود مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به مشتریان گرانقدر است. رضایت خاطر شما، دغدغه همیشگی ماست.


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

قالیشویی شرق تهران | با تماس شما نزدیکترین خودرو به سمت شما خواهد آمد.روی شماره فشار دهید.


 

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.