قالیشویی در چهاردیواری تهران 💦 ☎️ 44431314 ☎️

نوشته شده توسط: تیم تولید محتوا
3 ماه قبل
74 بازدید

تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

تلفن های تماس ما در محدوده چهاردیواری تهران :


قالیشویی در چهاردیواری تهران : در اینجا با ذکر برخی نکات به تمامی کسانی که به دنبال یافتن بهترین و معتبرترین مرکز قالیشویی چهاردیواری هستند کمک خواهیم کرد تا بتوانند در این زمینه موفق عمل کرده و با یافتن بهترین مرکز، با خیال راحت و اطمینان بیشتر فرش و قالی های خود را به قالیشویی بسپارند.

فرش به عنوان یکی از اساسی ترین و ارزشمندترین وسایل منزل نیاز به نگهداری اصولی دارد. از آنجایی که این وسیله غالبا یک وسیله گران قیمت محسوب می شود افراد از آن به مدت چند سال و یا حتی سالیان سال استفاده می کنند. در طی سالهای مورد استفاده مسلما فرش کثیف و به انواع آلودگی ها دچار می شود و درخشش و زیبایی اولیه خود را از دست می دهد.

علاوه بر این آلودگی های فرش هر چند که به چشم نیز دیده نشوند به مرور زمان می توانند عمر مفید یک فرش را کاهش داده و منجر به فرسودگی آن شوند.
بنابراین افراد لازم می بینند که فرش های خود را جهت شستشو و حذف انواع آلودگی ها به مراکز قالیشویی بسپارند. اما آیا تمام مراکز قالیشویی برای سپردن فرش ها جهت شستشو قابل اعتماد هستند؟ سپردن فرش به مراکز قالیشویی غیر معتبر معادل با آسیب به بافت و رنگ فرش است و می تواند در برخی موارد حتی منجر به خسارت های جبران ناپذیر به این کالای با ارزش شود.

مرتبط : بهترین خدمات قالیشویی پونک متعلق به کجاست؟

نکات مهم در انتخاب یک قالیشویی به عنوان بهترین مرکز قالیشویی در چهاردیواری تهران

قالیشویی در چهاردیواری تهران

– اعتبار قالیشویی
پیش از آنکه به یک مرکز قالیشویی اعتماد کرده و قالی های خود را جهت شستشو به آن بسپارید ابتدا به سابقه فعالیت بالا و رضایت مشتریان آن دقت کنید. غالبا قالیشویی های با تجربه در رابطه با فوت و فن قالیشویی انواع فرش و قالی آشنایی کافی را دارند و از این رو رضایت مشتریان آنها از دریافت خدمات بالاست.


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

تلفن های تماس ما در محدوده چهاردیواری تهران :


– اعلا شویی را بر قالیشویی معمولی ترجیح دهید
در اعلاشویی شستشوی انواع فرش و قالی به بهترین نحو ممکن انجام می شود و فرش ها با شامپو فرش های مخصوص دو مرتبه شسته شده و سپس اتوکشی و کاور می شوند.

مرتبط : آیا به دنبال خدمات قالیشویی در غرب تهران هستید؟

– بهترین مرکز قالیشویی از استانداردترین مواد شوینده جهت شستشوی انواع فرش استفاده می کند
در قالیشویی های معتبر از مواد شوینده استاندارد و متناسب با نوع فرش (ماشینی، دستباف و …) برای شستشو استفاده می کنند. مواد شوینده قوی و نامناسب می توانند به رنگ فرش آسیب وارد کرده و به مرور زمان سبب پوسیدگی و از بین رفتن بافت فرش شوند. در اغلب موارد از شامپو فرش های مخصوص جهت شستشوی فرش استفاده و سپس با به کارگیری مواد نرم کننده، خشکی به وجود آمده در بافت فرش را از بین می برند.

– ارائه خدمات قالیشویی به صورت تضمینی
نکته مهم دیگر در انتخاب یک قالیشویی به عنوان مرکز قالیشویی قابل اعتماد، ارائه خدمات آن به صورت تضمینی است. قالیشویی هایی که نسبت به تقاضای مشتریان خود احساس مسئولیت کرده و متعهد می شوند ضمانت نامه کتبی نیز به مشتریان ارائه می کنند. این موضوع خود دلیل مهمی برای حرفه ای بودن پرسنل یک قالیشویی و اعتماد آنها به تخصص و تجربه بالایشان است.


تلفن : 02144431314
تلفن دوم: 02144304471

تلفن های تماس ما در محدوده چهاردیواری تهران :

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.